Michał Zachodny przed 18. kolejką Wygraj Ligę. Zmiany kosmetyczne

- Koniec roku, więc drużyna wyczekuje już przerwy świątecznej, a z piłkarzy tylko kilku było tak naprawdę skupionych na zdobywaniu punktów. Pochwalić mogę Szymona Pawłowskiego czy Orlando Sa, którzy nie zawiedli "The Celebans". Inni? Kurtyna milczenia. - pisze o poprzedniej kolejce Michał Zachodny, przygotowując się do 18. kolejki Wygraj Ligę, w której rywalizuje jego drużyna The Celebans.

Nowa klasyfikacja Wygraj Ligę: walcz o 300 zł w 18. kolejce ?

Michał ZachodnyMichał Zachodny Fot. Jacek Dymkowski To była kolejna katastrofalna kolejka - ledwie 35 punktów zdobytych przez mój zespół pokazało, że niepotrzebnie przywiązywałem się do piłkarzy, których kupiłem w ich najlepszym momencie sezonu, ale ich forma następnie drastycznie spadła. Sebastian Mila nie gra tak, jak w kadrze. Flavio Paixao już nie strzela goli. Semir Stilić i Paweł Brożek tylko czasami kombinują, jak z najlepszych meczów Wisły Kraków. Nawet Bełchatów zaczął tracić bramki.

Zmiany są tylko kosmetyczne - może nie tyle się poddałem, ale po prostu chcę zachować ponad 90-punktową przewagę nad Pawłem Wilkowiczem. Sprowadziłem Budzińskiego z Cracovii za Bartosza Szeligę z Piasta - jest on jednym z najczęściej dryblujących piłkarzy w ekstraklasie i jeśli krakowski zespół ma stworzyć coś ciekawego w ten weekend, to głównie dzięki swojemu rozgrywającemu. Kapitanem zostaje najlepszy zawodnik "The Celebans" z ostatnich tygodni - Szymon Pawłowski . Oby w Krakowie był równie skuteczny, jak ostatnio w Poznaniu...

Dołącz do Ligi Michała Zachodnego!