Wygraj Ligę przed 17. kolejką. Na kogo stawiać? Mamy nową klasyfikację

Do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki. W piątek 28 listopada o godz. 18 rozpocznie się 17. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni oraz jakie nowe nagrody mamy - zapraszamy do zapowiedzi 17. kolejki Wygraj Ligę.

Nowa klasyfikacja Wygraj Ligę: walcz o 300 zł w 17. kolejce ?

Przydatne przed 17. kolejką

Czas na zmiany: start kolejki: piątek, godz. 18

 

Transfery : pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)

 

Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

 

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

 

Warto dołączyć do nowej klasyfikacji, gdzie tylko w 17. kolejce można wygrać 300 zł. Sprawdź, jak dołączyć i co oferuje liga specjalna Sport.pl LVE

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed każdą kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

 

Serwis Zzapolowy.com podpowiada :

 

"Tegoroczne ligowe zmagania zbliżają się powoli do końca. Większość piłkarzy z utęsknieniem wyczekuje przerwy zimowej i kilku tygodni zasłużonego odpoczynku. Wygraj Ligę jednak nie zwalnia tempa i w trzech ostatnich seriach spotkań będziemy zapewne świadkami sporej dawki emocji!" Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

 

Serwis FPLSufler.com zbiera statystyki piłkarzy i korzysta z Asystenta WL , który na podstawie danych podpowiada, na kogo postawić. Sprawdźcie!

 

Do kolejki przygotowuje się także Liga Under2M prowadzona przez Prezesa Grzegorza. W tej lidze biorą udział tylko te drużyny, które kupują piłkarzy wycenionych w momencie zakupu na maks. 2 mln zł.

 

Przed 17. kolejką Liga Under2M pisze : "Kto ma dostarczyć punktów w tej kolejce? Przede wszystkim stawiam na zwycięstwa Jagi (bo gra ze słabym Zawiszą), Legii, Lecha i wspomnianego Śląska".

Jak grają inni?

Michał Zachodny pisze: "Dlatego zagram "va banque". Za dużo w moim zespole jest Lecha Poznań i, tydzień po tym, jak zrobił to Paweł Wilkowicz, ja też żegnam się z Gergo Lovrencsicsem. Nie zagra już u mnie także Tuszyński". Przeczytaj co zmienił Zachodny

 

Paweł Wilkowicz pisze: "Zaszczyty żadne mnie już tutaj nie czekają, nie ma się co łudzić, więc czas zrobić znów coś dla przyjemności. Czyli wyszukać kogoś taniego, kto będzie punktował nie gorzej niż o wiele drożsi. I zaryzykować. Czyli zrobić kapitanem Oliviera Kapo." Przeczytaj jak przygotował się Wilkowicz .

 

Składy Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.