Wygraj Ligę przed 7. kolejką. Na kogo stawiać?

W piątek 29 sierpnia o godz. 18 meczem Piast - Zawisza rozpocznie się 7. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni - zapraszamy do zapowiedzi 7. kolejki Wygraj Ligę.

Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj ?

Przydatne przed 7. kolejką

Czas na zmiany: start 7. kolejki piątek, godz. 18

 

Transfery : pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)

 

Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

 

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed każdą kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

 

Serwis Zzapolowy.com podpowiada :

 

"Pewnie już zauważyliście, że staram się planować transfery z wyprzedzeniem i oczywiście reaguję, jeżeli sytuacja tego wymaga.

 

Gry typu fantasy przypominają szachy, ponieważ prezesi muszą zawsze myśleć przyszłościowo i mieć zaplanowane kilka kroków do przodu.

 

Ostatnia kolejka obfitowała w gole i asysty najpopularniejszych piłkarzy, jednak nie powinniście spodziewać się powtórki już w najbliższy weekend. Czasami zdarza się tak, że kilka faworyzowanych drużyn na swoim boisku podejmuje outsiderów i drużyny w Wygraj Ligę notują dzięki temu fantastyczne rezultaty. Tydzień później ci sami zawodnicy mogą jednak walczyć ze sobą i prezesi stają przed ciężkim dylematem.

 

Komu zaufać? Jak zestawić skład? Najlepiej mieć w kadrze piłkarzy, którzy na przemian grają na własnym boisku. Zawsze możecie bez punktów minusowych wymienić dwie pary zawodników i tym samym zwiększyć swoje szanse na przyzwoity wynik. Większość z was już zapewne wykorzystała opcję darmowych transferów, więc musicie grać mądrze i wykonywać przemyślane ruchy. Nie licząc wyjątkowych sytuacji, odradzam wam przeprowadzanie większej liczby transferów, ponieważ wystrzegam się jak ognia minusowych punktów.

 

W 8. kolejce rusza Puchar Wygraj Ligę i jeżeli chcecie powalczyć o atrakcyjne nagrody, to już teraz dokonajcie odpowiednich wzmocnień. Kogo kupić? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższej analizie." Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

 

Serwis FPLSufler.com proponuje sondę na kapitana kolejki - sprawdź, kogo wybierają inni oraz przedstawia statystyki i proponuje zawodników na 7. kolejkę :

 

W tym tygodniu zaczniemy tradycyjnie od Gwiazdozbioru [na zdjęciu u góry] z podziałem na mecze grane w domu. Dodatek to przegląd formy zawodników gwiazdozbioru w pozycji - ciekawe zestawienie. Przeczytaj pełną analizę przed 7. kolejką na FPLSufler.com.

Jak grają inni?

Michał Zachodny dokonał tylko jednego transferu, ale ma też cynk, że zagra Dani Quintana . Przeczytaj co zmienił Zachodny

 

Paweł Wilkowicz w swojej drużynie wymienił dwóch piłkarzy. Zmiany pomogą mu się odbić po słabszych tygodniach? Sprawdź, co zmienił Wilkowicz .

 

Składy Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.