Wygraj Ligę przed 6. kolejką. Na kogo stawiać?

W piątek 22 sierpnia o godz. 18 meczem Zawisza - Lechia rozpocznie się 6. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni - zapraszamy do zapowiedzi 6. kolejki Wygraj Ligę.

Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj ?

Przydatne przed 6. kolejką

Czas na zmiany: start 6. kolejki piątek, godz. 18

 

Transfery : pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)

 

Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

 

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed każdą kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

 

Serwis Zzapolowy.com podpowiada :

 

Pamiętajcie, że zawsze możecie cofnąć przeprowadzone transfery! Ostatnie dni sierpnia to gorący okres na rynku transferowym i często sytuacja danego zawodnika zmienia się z godziny na godzinę. W tym tygodniu duży znak zapytania należy postawić przy nazwisku Łukasza Teodorczyka. Snajper Lecha może opuścić Ekstraklasę i przenieść swoje talenty na Ukrainę. Co w takiej sytuacji zrobią prezesi grający w Wygraj Ligę?

 

Mateusz analizuje każdy mecz kolejki i podpowiada, na kogo warto postawić. Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

 

Serwis FPLSufler.com proponuje sondę na kapitana kolejki - sprawdź, kogo wybierają inni oraz przedstawia statystyki i proponuje zawodników na 6. kolejkę :

 

Dzisiejszym dodatkiem będzie krótka analiza punktów. Zobaczymy, ile do dziś zdobyto punktów w Wygraj Ligę, jakie formacje zdobywają tych punktów najwięcej i które drużyny są top pod względem zdobyczy punktowej. Wszystko w czytelnych wykresach i tabelce.

 

Scout analizuje zdobyte punkty przez poszczególne drużyny Ekstraklasy i formacje. Przeczytaj pełną analizę przed 6. kolejką na FPLSufler.com.

Jak grają inni?

Składy Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?