Wygraj Ligę przed 5. kolejką. Na kogo stawiać?

W piątek 15 sierpnia o godz. 18 meczem Korona - Górnik rozpocznie się 5. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni - zapraszamy do zapowiedzi 5. kolejki Wygraj Ligę.

Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj ?

Przydatne przed 5. kolejką

Czas na zmiany: start 5. kolejki piątek, godz. 18

 

Transfery : pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)

 

Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

 

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed każdą kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

 

Serwis Zzapolowy.com podpowiada :

 

Zauważyliście, że w Ekstraklasie często padają rezultaty zgodne z tak zwanym prawem serii? Szybki rzut oka na ostatnie wyniki i widzimy, że Ruch po trzech fatalnych spotkaniach urywa punkt faworyzowanej Wiśle, Cracovia sięga po upragniony komplet "oczek" w meczu z Koroną, a Jagiellonia, Górnik Łęczna i Lechia po raz pierwszy w tym sezonie z murawy schodzą z zerowym dorobkiem punktowym. Do czego zmierzam? W naszej lidze nie można przyjmować jakiegoś wyniku za pewnik! Prezesi grający w Wygraj Ligę zazwyczaj podążają za istniejącymi trendami, zamiast przewidywać nowe zdarzenia. Za przykład mogą posłużyć najczęściej kupowani piłkarze w danej kolejce. To, że ktoś zagrał fantastycznie w jednym spotkaniu, wcale nie oznacza, że powtórzy ten wynik za tydzień. Często istnieje duże prawdopodobieństwo, że jego klub dostanie wyjazdowy oklep od drużyny będącej w lepszej formie. Jak uniknąć takiej sytuacji? Na pewno pomoże wam w tym poniższa analiza. Przed tygodniem polecałem między innymi Budzińskiego, Jeża czy Michała Maka. Pamiętajcie, że staram się wskazać potencjalne wzmocnienia z każdej drużyny, jeżeli jednak dokładnie wczytacie się w zapowiedź, to bez przeszkód poznacie moje typy na dany pojedynek ligowy.

 

Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

 

Serwis FPLSufler.com proponuje sondę na kapitana kolejki - sprawdź, kogo wybierają inni oraz przedstawia statystyki i proponuje zawodników na 5. kolejkę :

 

W tym scoucie dwie pomocnicze grafiki przestawiające zawodników często strzelających oraz klasyfikacje kanadyjską.

 

Zobacz jak są one powiązane z sobą, jak strzały przechodzą w bramki i asysty a potem w punkty Wygraj Ligę. Aż ośmiu z nich pojawia się w 2 grafikach.

 

Przeczytaj pełną analizę przed 5. kolejką na FPLSufler.com.

Jak grają inni?

Paweł Wilkowicz dokonuje dwóch zmian w składzie. Pisze: "Sadajew i Mateusz Mak wychodzą, a Michał Mak i Budziński wchodzą."

 

Składy Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.