Wygraj Ligę. Drużyna Wilkowicza przed 4. kolejką

Dwie zmiany - jedna w pomocy, druga na bramce. Tak do 4. kolejki przygotowuje się dziennikarz Sport.pl Paweł Wilkowicz.

Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów ?

Rotacja w Legii i Lechu dalej poniewiera mi drużynę, ale w poprzedniej kolejce wystarczyło zrobić Roberta Picha kapitanem, żeby mocno awansować w tabelach, więc może i jeszcze ten jeden raz uda się przetrwać bez wyrzucania Ondreja Dudy i Vojo Ubiparipa . Oni zagrali na razie w tym sezonie dwa mecze. Dwa - razem wzięci. Ale Lech już z wiadomych powodów z rotacją wyhamowuje, więc zmiany robię teraz gdzie indziej.

 

Grzegorzowi Boninowi dziękuję na razie za piękny epizod w lidze nazwanej jego imieniem (nadal zapraszam wszystkich chętnych do prywatnej ligi Zęby Bonina, kodów nie trzeba, jest nas już ponad pół tysiąca - dołącz ) i w miejsce Bonina jako typowy leming ściągam Mateusza Maka .

A do tego w bramce wymieniam Jasmina Buricia na Radosława Janukiewicza . Bo w "Chamskiej twarzy van Gaala" dużo punktów dla Buricia oznaczałoby w tej kolejce mało punktów dla Zaura Sadajewa i Macieja Makuszewskiego (Lechia-Lech). A Pogoń jeszcze nie zagrała w tym sezonie meczu bez straconej bramki, więc może pora zagrać teraz, z Piastem.

Zapraszam do rywalizacji w lidze "Zęby Bonina" (link działa po zalogowaniu do gry), przed nami jeszcze mnóstwo emocji.

Gramy w Wygraj Ligę ! Kogo masz w składzie? ?