Wygraj Ligę przed 4. kolejką. Na kogo stawiać?

W piątek 8 sierpnia o godz. 18 meczem Cracovia - Korona rozpocznie się 4. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni - zapraszamy do zapowiedzi 4. kolejki Wygraj Ligę.

Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj ?

Przydatne przed 4. kolejką

Czas na zmiany: start 4. kolejki piątek, godz. 18

 

Transfery : pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)

 

Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

 

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

 

Uwaga! Szymon Drewniak wrócił z Górnika Zabrze do Lecha Poznań. Jeżeli miałeś 3 piłkarzy Lecha i Drewniaka - teraz masz już 4 piłkarzy z jednego klubu. Musisz zmniejszyć tę liczbę do 3, inaczej nie będziesz punktować.

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed 3. kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

 

Serwis Zzapolowy.com podpowiada :

 

Piłkarze grający w Ekstraklasie mają trudności z utrzymaniem fantastycznej dyspozycji w dwóch kolejnych spotkaniach. Bohater pierwszej kolejki, Vojo Ubiparip nawet nie dostał szansy występu w kolejnych ligowych meczach. Natomiast Frączczak, po fenomenalnym grze w potyczce ze Śląskiem Wrocław, zdobył tylko jeden punkt w rywalizacji ze słabą Koroną Kielce. Kto wie, może w ten weekend będziemy świadkami obniżki formy u Picha i Garguły. Polska piłka jest na tyle nieprzewidywalna, że niczego nie można zakładać w ciemno. Dlatego też w grach typu fantasy trzeba minimalizować potencjalne ryzyko! Pomoże wam w tym poniższa analiza.

 

Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

 

Serwis FPLSufler.com proponuje sondę na kapitana kolejki - sprawdź, kogo wybierają inni oraz przedstawia statystyki i proponuje zawodników na 4. kolejkę :

 

Aż 10 z 15 zawodników GWIAZDOZBIORU [najlepiej punktujących dotychczas] ma duże szanse na kolejne punkty. Praktycznie prawie każdy jest dobrym celem transferowym.

 

Dojdzie też do kilku pojedynków między gwiazdami i będą to trudne mecze do oceny pod względem Wygraj Ligę.

 

Przeczytaj pełną analizę przed 4. kolejką na FPLSufler.com.

Jak grają inni?

Paweł Wilkowicz dokonuje dwóch zmian w składzie. Pisze: "[..] w miejsce Bonina jako typowy leming ściągam Mateusza Maka [..] A do tego w bramce wymieniam Jasmina Buricia na Radosława Janukiewicza"

 

Sprawdź cały skład Wilkowicza

 

Michał Zachodny liczy wreszcie na punkty Odreja Dudy, a do składu kupuje Michała Pazdana (którego poprzednio sprzedał) oraz Arakadiusza Malarza.

 

Przeczytaj więcej o składzie

 

Składy Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?