Wygraj mundial. Ostatnie godziny do startu gry

Od pierwszego gwizdka rozpoczynającego mundial dzielą nas tylko godziny. Jeśli jeszcze nie założyłeś drużyny w grze fantasy Wygraj Mundial, to ostatni dzwonek. Stwórz swój zespół, zaproś znajomych, rywalizuj z redaktorami Sport.pl. Okienko transferowe przed pierwszą kolejką mistrzostw zamyka się w czwartek o 22.

Messi, Neymar, Ronaldo... Którego z nich kupisz do drużyny? ?

Swoją drużynę już kilka dni temu powołał nasz korespondent w Brazylii Paweł Wilkowicz . Sprawdź, kogo wybrał, i dołącz do ligi, w której będziesz miał szansę z nim rywalizować. Liga prywatna Wilkowicza nazywa się "Zęby Godina" i może do niej wstąpić każdy z menedżerów zarejestrowanych w grze. Jak pisze nasz dziennikarz: "Nagroda - jeszcze do ustalenia. Na pewno Godin może spać spokojnie."

W grze możesz zmierzyć się również z Michałem Zachodnym a także z zespołem redakcyjnym Sport.pl .

Poza niezastąpionym smaczkiem rywalizacji, Wygraj Mundial oferuje dużą pulę nagród, o które walczyć można w klasyfikacji generalnej i ligach dodatkowych (Continental, Sport.pl, Pucharowej). Dla osób, które nie będą korzystać z płatnych funkcji ułatwiających rozgrywkę (sponsorzy i opcja darmowe transfery) przewidzieliśmy Ligę Bez Sponsorów i Darmowych Transferów.

Zobacz o jakie nagrody możesz walczyć w przeróżnych klasyfikacjach Wygraj Mundial ?

Szansa dla spóźnialskich

Jeśli przegapisz start mistrzostw świata (w co nie wierzymy) i nie zdążysz stworzyć swojego zespołu do czwartku do 22, nie martw się! W Lidze Continental punkty zliczane będą dopiero od 2. kolejki mundialu. Liga Sport.pl rozpoczyna rywalizację od ostatniej kolejki fazy grupowej, a jest jeszcze Liga Pucharowa, w której liczyć się będą zdobycze ugrane dopiero od 1/8 finału MŚ.