Baw się w Wygraj Mundial! Do zgarnięcia Xbox 360 z grą FIFA 2014 i masa nagród pieniężnych

Już 12 czerwca oczy całego świata spoglądać będą na Brazylię, gdzie rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji o nagrody w Wygraj Mundial - internetowej grze fantasy opartej na zawodnikach reprezentujących drużyny narodowe uczestniczące w brazylijskim turnieju.

Wybierzesz Neymara czy Messiego? Stwórz drużynę już dziś i Wygraj Mundial ?

Mundial tuż-tuż, a wraz z jego startem zaczną się wielkie emocje. Już dziś zachęcamy do założenia swojej drużyny i zastanowienia się nad zestawieniem pierwszej jedenastki. Czas na skompletowanie zespołu każdy z was będzie miał do pierwszego gwizdka sędziego w 1. kolejce fazy grupowej, czyli do 12 lipca do godziny 22.00. Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto , jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej (Wygraj Ligę), albo zarejestruj się w trzech krokach . Jak grać i w jaki sposób naliczane są punkty dowiesz się z krótkiego poradnika .

Trafiaj ze składem i wygrywaj w przeróżnych klasyfikacjach

Dla rywalizujących w Wygraj Mundial przewidzieliśmy mnóstwo nagród. Poza klasyfikacją generalną, o nagrody pieniężne wywalczyć można w każdej pojedynczej kolejce mundialu . Nieudany początek mistrzostw nadrobić można, startując w dodatkowych klasyfikacjach - Lidze Continental, w której punkty liczą się dopiero od 2. kolejki mistrzostw, Lidze Sport.pl, w której punkty liczą się dopiero od 3. kolejki i Lidze Pucharowej, w której punkty liczą się dopiero od fazy pucharowej. Liga Continental dostępna jest dla wszystkich, ale aby dołączyć do Ligi Sport.pl i Ligi Pucharowej, każdy z graczy musi taką możliwość wykupić.

Korzystaj z dodatkowych funkcji gry: zwiększaj budżet, dołączaj do dodatkowych klasyfikacji

Każdy z graczy może pozyskać wirtualną walutę (piłki), umożliwiającą aktywowanie dodatkowych funkcji gry. Do płatnych funkcji gry zalicza się:

a) funkcję Sponsor - rozumianą jako pozyskanie kolejnych sponsorów, dzięki którym zwiększa się budżet transferowy

 

b) funkcję Klasyfikacje - dzięki której użytkownik może dołączyć do dodatkowych, ustalonych przez organizatora Konkursu klasyfikacji - Ligi Pucharowej i Ligi Sport.pl

 

c) funkcję Darmowe Transfery - która pozwala raz w trakcie trwania edycji uniknąć prowizji za nadmiarowe transfery

Więcej dowiesz się studiując Regulamin i zakładkę Jak Grać

Nie chcesz korzystać z mikropłatności? Nie musisz!

Żeby grać o nagrody, nie trzeba korzystać z płatności, które umożliwiają skorzystanie z dodatkowych, ale nieobligatoryjnych funkcji gry. Co więcej, każda z osób, które nie zdecydują się na wykupienie sponsora ani funkcji Darmowe Transfery, może walczyć w Lidze Bez Sponsorów i Darmowych Transferów o dodatkowe nagrody. Liga ta jest dostępna również dla osób, które skorzystają z płatności, ale tylko w celu dołączenia do dodatkowych klasyfikacji. Grać więc można o nagrody w aż czterech dodatkowych ligach, traktowanych jako oddzielne klasyfikacje.

Najważniejsze cechy gry

- punktacja na żywo (każdego dnia, kiedy rozgrywane są mecze mistrzostw, punkty zdobywane przez piłkarzy aktualizują się wg ich rzeczywistych osiągnięć)

 

- płynne zmiany ustawienia na boisku (jeśli np. wstawisz do pierwszego składu napastnika za pomocnika, ustawienie Twojej drużyny zmieni się automatycznie)

 

- automatyczne zmiany (jeśli któryś z Twoich podstawowych piłkarzy nie zagra w danej kolejce, jego miejsce zajmie pierwszy w kolejności zmiennik i to on będzie punktował)

 

- historia punktowania drużyny (dzięki niej dowiesz się krok po kroku, za co Twoi piłkarze zdobywali punkty).

Czym jest "Wygraj Mundial" i dlaczego warto grać?

Zabawa Wygraj Mundial to dodatkowe emocje związane z przeżywaniem każdego meczu mistrzostw świata. W grze możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach, możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

Dzięki rywalizacji w Wygraj Mundial brazylijski turniej pochłonie cię jeszcze bardziej. Każda kolejka, niemal każdy mecz będzie dla ciebie istotnym wydarzeniem. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości o kontuzjach, konfliktach w drużynach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać gotówkę w wielu klasyfikacjach.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat mistrzostw oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w lipcu sięgnąć po jedną z wielu nagród.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.