Wygraj Ligę. Dołącz teraz i wystartuj w Pucharze Wygraj Ligę

Od 26. kolejki rusza Puchar Wygraj Ligę - nowy rodzaj rozgrywki z odrębnymi nagrodami, gdzie nie liczą się dotychczasowe punkty.

Przegapiłeś start ekstraklasy? Nie szkodzi! Dołącz teraz i wystartuj w Pucharze Wygraj Ligę ?

Każdy prezes, który zapisze się do rozgrywek, weźmie udział w eliminacjach, po których rozpocznie rywalizację w bezpośrednich pojedynkach z innymi graczami. Puchar Wygraj Ligę to szansa na dodatkowe nagrody, także dla tych, którzy nie stworzyli jeszcze własnej drużyny.

 

Nagrody w Pucharze Wygraj Ligę

 

W rozgrywkach nagradzamy ośmioro najlepszych prezesów. Dotarcie do ćwierćfinału gwarantuje nagrodę.

 

- za zwycięstwo: 1000 zł

 

- za udział w finale (drugie miejsce): 500 zł

 

- za udział w półfinale (trzecie i czwarte miejsce): 250 zł

 

- za udział w ćwierćfinale (miejsca 5.-8.): 150 zł

 

Jak rozgrywamy Puchar Wygraj Ligę?

 

Do rozgrywek można zapisywać się do startu 26. kolejki Ekstraklasy (14 marca, godz.18). Dwie kolejki eliminacyjne wyłonią 1024 najlepsze drużyny, które zostaną dobrane w pary. O kolejności w eliminacjach decyduje suma punktów z dwóch kolejek (26. i 27. kolejki Ekstraklasy). W przypadku równej liczby punktów decyduje reguła pierwszeństwa (wcześniej założona drużyna).

 

Po eliminacjach 1024 drużyny rozpoczną rywalizację w systemie pucharowym od 1/512 finału aż do decydującego starcia pomiędzy dwoma drużynami. Zwycięzca pary (lepszy wynik w danej kolejce) przechodzi dalej i rozgrywa mecz ze zwycięzcą innej pary. Tak aż do finału w ostatniej 16. kolejce edycji (37. kolejka Ekstraklasy), która wyłoni zwycięzcę Pucharu. W przypadku równej liczby punktów o zwycięstwie decyduje reguła pierwszeństwa.

 

Jak dołączyć do Pucharu Wygraj Ligę?

 

By dołączyć do rozgrywek, należy na stronie http://wygrajlige.sport.pl/cup/ przejść do zakładki "Dołącz do Pucharu" . Z racji dodatkowych nagród udział w Pucharze WL wymaga wykorzystania 2 piłek - naszej wirtualnej waluty.

Masz już swój skład? Dołącz do Wygraj Ligę i walcz z innymi ?