Złoty interes Larissy Riquelme, czyli jak się wypromować podczas mistrzostw

Zdjęcia Larissy Riquelme obiegły cały świat, a po mistrzostwach w RPA została okrzyknięta miss mundialu (World Cup's Girlfriend - wg. dziennika Marca). 26-letnia Paragwajka, która dotychczas znana była tylko w swoim kraju m.in z rozbieranych sesji, ale też występów w jednym z teatrów Asuncionu, dzięki furorze, jaką zrobiła na mundialu, stała się najlepiej opłacaną modelką Paragwaju. Teraz prezentuje swoje wdzięki podczas Copa America.
Larissa Riquelme Larissa Riquelme AP/Jorge Saenz

"Duma narodowa"

Piękna Paragwajka urosła niemal do miana "dumy narodowej" swojego kraju, w którym wcześniej dała o sobie znać dzięki rozbieranym sesjom w magazynach typu "Maxim" i "Playboy". Sławę światową zyskała już dzięki obcisłej koszulce w barwach narodowych Paragwaju, głębokiemu dekoltowi i telefonowi komórkowemu, który chciałby odebrać każdy kibic siedzący obok.

Larissa Riquelme podczas mundialu Larissa Riquelme podczas mundialu

Nokia E71

Jak się potem okazało Nokia E71 przy biuście Larrisy Riquelme był częścią kampanii medialnej fińskiego producenta. Larissa Riquelme przypomniała o sobie również podczas Copa America.

Dobra strategia

Na ubiegłorocznych mistrzostwach świata w RPA Paragwaj dotarł aż do ćwierćfinału i obok Urugwaju, który grał o 3. miejsce, był największą sensacja mistrzostw. Wówczas Larissa Riquelme miała sporo okazji, żeby wykorzystać swoją fotogeniczność wyniesioną z zawodu modelki i popracować nad swoim PR.

Reprezentacja nie zawodzi

Uśmiechy do kamery i setek aparatów to codzienność dla Larissy również podczas Copa America w Argentynie. Nie bez powodu fotografowie zajmują miejsca obok trybuny Paragwaju tyłem do boiska. Tym czasem reprezentacja tego kraju gra fenomenalnie, chociaż, co ciekawe, nie wygrała żadnego spotkania w regulaminowym czasie gry. Najpierw w ćwierćfinale po karnych piłkarze Paragwaju wyeliminowali Brazylię, a następnie awansowali do finału, w którym zmierzą się z Urugwajem.

Idąc za przykładem

Po "sukcesie" Larrisy Riquelme inne jej rodaczki również szukają swojej minuty sławy eksponując swoje wdzięki zakładając skąpe t-shirty...

Idąc za przykładem

...bądź zadzierając krótkie spódniczki. Im dłużej gra Paragwaj tym więcej kibicek ściąga bluzki dla szerszej publiczności.

Spełniona obietnica

Larissa Riquelme obiecała na mundialu w RPA, że jeśli jej rodacy zdobędą Puchar Świata rozbierze się do naga dla jednego z rodzimych magazynów dla mężczyzn. Paragwaj odpadł z Hiszpanią w ćwierćfinale, ale świeżo upieczona celebrytka mimo postanowiła zaprezentować się na rozkładówkach pisma.

Larissa Riquelme podczas mundialu Larissa Riquelme podczas mundialu

Najlepiej zarabiająca modelka

Marka, którą wyrobiła sobie Larissa Riquelme na mundialu w ubiegłym roku zrobiła ją od 2010 roku najlepiej zarabiającą modelką Paragwaju.


Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.