Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowy image Artura Boruca. Znów zaskoczył wyglądem

W meczu z Empoli w Pucharze Włoch Artur Boruc oficjalnie zadebiutował w barwach Fiorentiny. Spisał się bardzo dobrze, był chwalony we włoskiej prasie, a jego zespół wygrał 1:0. Poza dobrymi interwencjami zaprezentował też nowy image. Nie po raz pierwszy - Boruc już przyzwyczaił kibiców do zaskakujących zmian wizerunku.

Artur Boruc - październik 2010

W meczu z Empoli kibice zobaczyli nowego Boruca. Broda, szczupła sylwetka i nowy numer na bluzie - 84. Bramkarz reprezentacji pokazał też bardzo dobrą formę. Miał niewiele pracy, ale kiedy już interweniował, robił to pewnie. Jak oceniła go włoska prasa czytaj tutaj

Artur Boruc - lipiec 2001

Tak Boruc wyglądał, kiedy zaczynał karierę w Legii. Na początku był zmiennikiem Wojciecha Kowalewskiego, a potem Radostina Stanewa.

Artur Boruc - lipiec 2004

Przez pewien czas Boruc nosił dłuższe włosy. Na zdjęciu podczas powrotu ze zgrupowania Legii Warszawa

Artur Boruc - październik 2004

W październiku 2004 Boruc na meczu z Górnikiem Zabrze zaprezentował zupełnie nową, równie oryginalną fryzurę...

Artur Boruc - lipiec 2005

Po transferze do Celtiku w 2005 roku Boruc ogolił głowę na 'zero'.

Artur Boruc - 2008

Na Euro 2008 Boruc był u szczytu sławy. Miał za sobą wspaniały sezon w klubie, jako jedyny w polskiej kadrze nie zawiódł na mistrzostwach Europy. Zaczęły o niego pytać czołowe kluby Europy.
Artur Boruc - sierpień 2009 Artur Boruc - sierpień 2009 Fot. Tymon Markowski / Agencja Gazeta

Artur Boruc - sierpień 2009

Później Borucowi nie wiodło się już tak dobrze. Miał kłopoty osobiste, media i trenerzy wypominały mu nadwagę i niesportowy tryb życia. Boruc zareagował na te oskarżenia robiąc sobie prowokacyjny tatuaż z napisem ?addicted? (ang. uzależniony).
Polska - Ukraina. Artur Boruc Polska - Ukraina. Artur Boruc Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Artur Boruc - wrzesień 2010

W 2010 roku Boruc odzyskał formę. Na wrześniowe zgrupowanie kadry przed meczami z Ukrainą i Australią przyjechał już jako zawodnik Fiorentiny. Szczupły, szybki i pewny w bramce - pokazał, że znów może być mocnym punktem reprezentacji.