Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny gwiazdą internetu. Nie tylko ze względu na grę... (WIDEO)

Po meczu z Evertonem polski bramkarz Arsenalu rzucił się do stóp Robinowi Van Persiemu i ucałował jego lewy but, co uwieczniły telewizyjne kamery.  To kolejne wideo z udziałem Szczęsnego, które zdobywa popularność w internecie.

Szczęsny całuje but Van Persiego

W meczu z Evertonem Arsenal bił rekordy nieskuteczności. W 70. minucie męki drużyny przerwał Robin Van Persie, który cudownym uderzeniem zdobył zwycięską bramkę. Wojciech Szczęsny postanowił uczcić to trafienie w niecodzienny sposób.

Szczęsny gra w ping ponga patelnią

Dużą popularnością cieszą się w internecie filmy ''Wojciech Versus', na których polski bramkarz toczy nietypowe pojedynki z innymi piłkarzami Arsenalu.  W pierwszym odcinku zmierzył się z młodym pomocnikiem Alexem Oxlade-Chamberlainem. W kluczowym momencie piłkarze grają mecz w ping ponga, ale zamiast rakietek posługują się patelniami.

Szczęsny kontra Wilshere

W innym odcinku polski bramkarz gra z Jackiem Wilshere'em w FIFĘ 12.

Szczęsny jak Ronaldinho

W grze komputerowej lepszy okazał się Wilshere, ale podczas treningu to Szczęsny zawstydził kolegów. W konkursie polegającym na trafieniu w poprzeczkę z dużej odległości. Polak trafił strzelając ''krzyżakiem''.

Szczęsny mówi po chińsku

Latem Arsenal wyleciał na azjatyckie tournee. Kilku piłkarzy, w tym Szczęsny, solidnie przygotowało się na tę wycieczkę

Szczęsny drybluje jak Cruyff

W meczu Ligi Mistrzów z Olympique Maryslia Szczęsny pozwolił sobie na ryzykowny drybling w polu karnym. Zwodem, z którego słynął Johan Cruyff, minął Ayewa i zagrał precyzyjną piłkę na środek boiska.

Radość Szczęsnego w meczu z Barceloną

Popularność w internecie zdobył też wideo uwieczniające spontaniczną radość Szczęsnego po golu Arsenalu w meczu z Barceloną.