Lionel Messi ujawnił imię trzeciego dziecka

Lionel Messi oczekuje wraz ze swoją żoną Antonelą trzeciego dziecka! Gwiazda Barcelony we wtorek opublikowała na Instagramie specjalne wideo.

Ciro Messi

Na wideo możemy zobaczyć brzuch Antoniny z podpisem, który ujawnia imię dziecka - to Ciro.


Messi oczekuje trzeciego dziecka Messi oczekuje trzeciego dziecka Instagram Antoneli

Narodziny już niedługo

Syn Messiego i Antonelli ma urodzić się pod koniec lutego lub na początku marca, na trzy miesiące przed mistrzostwami świata. Cała Argentyna ma nadzieję, że jego ojciec przywiezie z Rosji złoty medal.

Messi oczekuje trzeciego dziecka Messi oczekuje trzeciego dziecka Instagram Antoneli

Trzeci syn

To będzie już trzeci syn Messiego. Thiago urodził się 2 listopada 2012 roku, za to Mateo 11 września 2015 roku.

- Są bardzo różni. Thiago to fenomen, bardzo grzeczny chłopiec. Mateo jest za to jego przeciwieństwem - zdradził Messi.

Lionel Messi wraz z małżonką Antonellą Roccuzzo i synem Thiago pozują podczas gali wręczenia nagrody 'Złotego Buta. Barcelona, 24 listopada 2017 Lionel Messi wraz z małżonką Antonellą Roccuzzo i synem Thiago pozują podczas gali wręczenia nagrody 'Złotego Buta. Barcelona, 24 listopada 2017 Fot. Manu Fernandez / AP Photo

- Thiago lubi samochody i motocykle. Lubi też piłkę nożną, ale szybko się męczy. Za to Mateo ma silny charakter. To ciekawe patrzeć na to, jak różnią się od siebie - powiedział Messi.

W najbliższych miesiącach Messi będzie bardzo zajęty. Jego Barcelona zagra w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Chelsea i to lider ligi hiszpańskiej jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. W lidze Barcelona ma aż 9 pkt przewagi nad drugim Atletico Madryt i 19 nad Realem Madryt. W tym sezonie 30-letni Messi strzelił 26 goli we wszystkich rozgrywkach i może powalczyć o kolejną Złotą Piłkę.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.