Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ottmar Hitzfeld krytykuje Lewandowskiego. "Byłem przerażony, gdy zobaczyłem całą sytuację w telewizji"

Niemal całe środowisko piłkarskie w Niemczech krytykuje zachowanie Roberta Lewandowskiego. Tym razem gorzkie słowa krytyki wypowiedział legendarny szkoleniowiec - Ottmar Hitzfeld. - Byłem przerażony, gdy zobaczyłem całą sytuację w telewizji. Takie zachowanie jest absolutnie nie do przyjęcia! Jak można tak zareagować - wściekał się trener.

Robert Lewandowski pod ostrzałem niemieckich mediów znajduje się od kilku tygodni. Najpierw tamtejsi dziennikarze, eksperci i byli piłkarze krytykowali Polaka za słabe występy w dwóch meczach Ligi Mistrzów z Realem Madryt, później za jego gestykulowanie i pretensje do kolegów z zespołu, a na końcu za sytuację z ostatniego meczu ligowego z FC Koeln, w którym kapitan reprezentacji Polski nie podał ręki trenerowi Juppowi Heynckesowi schodząc z boiska.

Tym razem wielkie słowa niezadowolenia wypowiedział Ottmar Hitzfeld, który w rozmowie ze Sport1 mocno skrytykował polskiego napastnika. 

Robert Lewandowski Robert Lewandowski EastNews

- Byłem przerażony, gdy zobaczyłem całą sytuację w telewizji. Takie zachowanie jest absolutnie nie do przyjęcia! Jak można tak zareagować wobec Heynckesa? - zastanawia się  legendarny trener w rozmowie ze Sport1.  

- Bayern Monachium jest stabilnym klubem. Co więcej, nie potrzebuje wydawać wielu pieniędzy na jego następcę. W tym wszystkim może jednak mieszać Pini Zahavi (nowy agent Lewandowskiego). On oferuje Polaka do wielu klubów, podbija cenę, a może nawet pensję w Bayernie. Niestety, wszystko kręci się wokół Lewandowskiego, a mnie to się nie podoba. To godzi w wartości klubu z Monachium - dodał Hitzfeld.

Były trener m.in Bayernu Monachium dodał także, że postawa Lewandowskiego może być przyczynkiem do słabszej formy całej drużyny, a Polak narobił sobie tym samym wrogów. 

- Uważam, że Lewandowski swoim zachowaniem strzelił sobie w stopę, bo jego działania nie spodobały się także piłkarzom w szatni - mówi. 

W piątek Sky Sport poinformowało, że według ich informacji transfer Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt upadł. CZYTAJ WIĘCEJ