Angielskie media zaskoczone tym, jak Grzegorz Krychowiak spędza wolny czas

Angielskie media zachwycają się tym, jak Krychowiak spędza wolny czas. Tabloidy zauważają, że większość angielskich piłkarzy idzie zagrać w golfa lub towarzyszy swoim wspaniałym WAGs w zakupach. Tymczasem Grzegorz Krychowiak wybrał się na zwiedzanie pięknych angielskich zabytków. Polscy kibice zastanawiali się, czy dziewczynie Krychowiaka spodoba się w Wielkiej Brytanii, ale po ostatnich zdjęciach widać, że francuskiej dziewczynie doskonale pasuje angielski styl i szyk. Brytyjskie media zachwycają się nie tylko Krychowiakiem, ale także jego francuską partnerką - Celią Junat.
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Instagram

Angielskie media zaskoczone tym, jak Grzegorz Krychowiak spędza wolny czas

Angielskie media zachwycają się tym, jak Krychowiak spędza wolny czas. 
Tabloidy zauważają, że większość angielskich piłkarzy idzie zagrać w golfa lub towarzyszy swoim wspaniałym WAGs w zakupach.

Tymczasem Grzegorz Krychowiak wybrał się na zwiedzanie pięknych angielskich zabytków. Polscy kibice zastanawiali się, czy dziewczynie Krychowiaka spodoba się w Wielkiej Brytanii, ale po ostatnich zdjęciach widać, że francuskiej dziewczynie doskonale pasuje angielski styl i szyk. 

Brytyjskie media zachwycają się nie tylko Krychowiakiem, ale także jego francuską partnerką - Celią Junat.

x x Twitter Grzegorza Krychowiaka

Zamek Drakuli

Po ostatnim meczu Krychowiak zdecydował się na odwiedzenie Rumunii. - Szukając Drakuli - napisał na Twitterze zamieszczając zdjęcie zamku w Branie.

- W mediach społecznościowych jest znany ze swoich podróży. Na Instagramie regularnie umieszcza zdjęcia z wypraw, które ogląda 559 tys. obserwujących go ludzi - napisał o nim "The Telegraph". - Lubię dużo podróżować. Piłkarze mogą zmieniać kluby, miasta, kraje, poznawać nowe kultury. Więc gdy mam wolne lubię podróżować - stwierdził Krychowiak.

x x Twitter Grzegorza Krychowiaka

Zamek w Warwick

Na Halloween Krychowiak zdecydował się odwiedzić średniowieczny zamek w Warwick.

x x Twitter Grzegorza Krychowiaka

Zawstydzające kreacje Celii Jaunat

Media zachwycają się również piękną Celią Junat, którą  Brytyjczycy nazywają po prostu ,,ultra-chic'' (w wolnym tłumaczeniu "ultra szykowna'). Jaunat jest znana z tego, że na swoim Instagramie pokazuje się w zawstydzających kreacjach.

Celia Jaunat
www.instagram.com/celiajaunat

Para tydzień temu postanowiła odwiedzić irlandzki Dublin.

Grzegorz Krychowiak i Célia Junat poznali się, kiedy polski piłkarz grał jeszcze w barwach Bordeux.


Instagram Celii Jaunat

Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Instagram.com

Grzegorz Krychowiak w Blenheim Palace

W październiku Krychowiak wykorzystał dwa dni wolnego i wraz z dziewczyną udał się do Blenheim Palace w Oxfordshire, co odnotowały angielskie media.

Celia Junat Celia Junat Instagram

Celia Junat chwali się zdjęciami

West Bromwich miało nie przypaść Celii do gustu, bo nie ma co ukrywać, że nie jest to ładne miasto. Wystarczy jednak pojechać kilka kilometrów, by znaleźć naprawdę ładne miejscówki.

Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Instagram.com

Kibice zachwyceni Krychowiakiem

Kibice WBA są wręcz zachwyceni transferem Krychowiaka. Na portalu 'Express & Star' pojawiła się sonda: 'Czy sprowadzenie Krychowiaka jest najlepszym transferem WBA w ostatnim dziesięcioleciu' - Nieco ponad 70 procent internautów wybrało odpowiedź - tak

Krychowiak najlepiej zarabiającym piłkarzem WBA

Grzegorz Krychowiak jest najlepiej zarabiającym piłkarzem West Bromwich Albion. Polak zarabia 108 tysięcy funtów tygodniowo i jest najlepiej zarabiającym obecnie zawodnikiem West Bromwich.