Jak oni mieszkają. Raheem Sterling kupił posiadłość za 3,1 mln funtów

Jak oni mieszkają. Raheem Sterling kupił posiadłość za 3,1 mln funtów
<b>Raheem Sterling</b> kupił nową posiadłość w odległości niecałych 50 km od Manchesteru, gdzie występuje w piłkarskim klubie Man City. 22-letni sportowiec zapłacił za dom 3,1 mln funtów. Jak donosi ''The Sun'', Sterling powinien uważać, bo dokonał zakupu w bardzo ''specyficznej'' okolicy... Raheem Sterling kupił nową posiadłość w odległości niecałych 50 km od Manchesteru, gdzie występuje w piłkarskim klubie Man City. 22-letni sportowiec zapłacił za dom 3,1 mln funtów. Jak donosi ''The Sun'', Sterling powinien uważać, bo dokonał zakupu w bardzo ''specyficznej'' okolicy... Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. ''The Sun'' pisze, że tuż obok znajduje się popularne miejsce spotkań miłośników doggingu, czyli uprawiania seksu w przestrzeni publicznej. Podobno na popularnej stronie internetowej z takimi ogłoszeniami można znaleźć też informacje na temat tego, kiedy dokładnie jacyś amatorzy mocnych wrażeń zamierzają się w tamtym punkcie pojawić, aby fani podglądania mogli zobaczyć ich w akcji... Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. ''The Sun'' pisze, że tuż obok znajduje się popularne miejsce spotkań miłośników doggingu, czyli uprawiania seksu w przestrzeni publicznej. Podobno na popularnej stronie internetowej z takimi ogłoszeniami można znaleźć też informacje na temat tego, kiedy dokładnie jacyś amatorzy mocnych wrażeń zamierzają się w tamtym punkcie pojawić, aby fani podglądania mogli zobaczyć ich w akcji... Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. I miejmy nadzieję, że jego partnerka i rówieśniczka nigdy nie spotka w drodze do domu miłośników doggingu - Sterling i Paige Milian mają przecież urodzonego w styczniu 2017 r/ synka, który chyba nie powinien być narażony na oglądanie podobnych rzeczy Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. I miejmy nadzieję, że jego partnerka i rówieśniczka nigdy nie spotka w drodze do domu miłośników doggingu - Sterling i Paige Milian mają przecież urodzonego w styczniu 2017 r/ synka, który chyba nie powinien być narażony na oglądanie podobnych rzeczy Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. Pięć akrów, zarybiony staw i naprawdę ładna okolica. Pięć sypialni, domek gościnny i dużo przestrzeni Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. Pięć akrów, zarybiony staw i naprawdę ładna okolica. Pięć sypialni, domek gościnny i dużo przestrzeni Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. Wcześniej wynajmował podobną w nie tak odległej okolicy. Piłkarz, który przeszedł do Manchesteru City z Liverpoolu w 2015 r. za 49 mln funtów, ma też czteroletnią córką z poprzedniego związku Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów. Wcześniej wynajmował podobną w nie tak odległej okolicy. Piłkarz, który przeszedł do Manchesteru City z Liverpoolu w 2015 r. za 49 mln funtów, ma też czteroletnią córką z poprzedniego związku Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił posiadłość z potrójnym garażem i w sumie 7,5 tys m kwadratowych za 3,1 mln funtów. Mógł sobie na to pozwolić - w Manchesterze City zarabia 180 tys funtów tygodniowo Raheem Sterling kupił posiadłość z potrójnym garażem i w sumie 7,5 tys m kwadratowych za 3,1 mln funtów. Mógł sobie na to pozwolić - w Manchesterze City zarabia 180 tys funtów tygodniowo Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Mercury Press and Media Ltd.
Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Raheem Sterling kupił taką posiadłość za 3,1 mln funtów Mercury Press and Media Ltd.
Paige Milani, partnerka Raheema Sterlinga Paige Milani, partnerka Raheema Sterlinga instagram.com/paige.milani
Raheem Sterling Raheem Sterling DARREN STAPLES/REUTERS
Sportowiec od dawna nie może znaleźć kupca na swój poprzedni dom w Birkdale. Widoczne na zdjęciu cudo ma cztery sypialnie. Sterling najpierw próbował sprzedać je za 1,5 mln funtów, potem powoli spuszczał cenę, aż do 1,2 mln funtów, czyli 50 tys mniej, niż za nie zapłacił. Telefon nadal milczy Sportowiec od dawna nie może znaleźć kupca na swój poprzedni dom w Birkdale. Widoczne na zdjęciu cudo ma cztery sypialnie. Sterling najpierw próbował sprzedać je za 1,5 mln funtów, potem powoli spuszczał cenę, aż do 1,2 mln funtów, czyli 50 tys mniej, niż za nie zapłacił. Telefon nadal milczy Rightmove
Stara posiadłość Raheema Sterlinga miała salę kinową, ozdobioną koszulkami piłkarza Liverpoolu Stara posiadłość Raheema Sterlinga miała salę kinową, ozdobioną koszulkami piłkarza Liverpoolu Rightmove
Stara posiadłość Raheema Sterlinga miała też pokój Michaela Jacksona, urządzony pamiątkami po zmarłej gwieździe muzyki Stara posiadłość Raheema Sterlinga miała też pokój Michaela Jacksona, urządzony pamiątkami po zmarłej gwieździe muzyki Rightmove
Więcej o: