Premier League. Memy, zdjęcia, grafiki, sezon 2013/2014 w krzywym zwierciadle

Kolejny sezon Premier League za nami. Manchester City został mistrzem Anglii, ale po drodze miało miejsce wiele ciekawych i zabawnych wydarzeń. Zobaczcie więc zestawienie najzabawniejszych memów i grafik z tego sezonu.
Nowy sezon wiązał się z powrotem Jose Mourinho. Jaką Chelsea w tym sezonie oglądaliśmy częściej? Z górnego, czy dolnego obrazka? Nowy sezon wiązał się z powrotem Jose Mourinho. Jaką Chelsea w tym sezonie oglądaliśmy częściej? Z górnego, czy dolnego obrazka? Fot.
Szukając nowych sił przed sezonem Arsenal kupił Mesuta Ozila. Szukając nowych sił przed sezonem Arsenal kupił Mesuta Ozila. Fot.
Brendan Rodgers po remisie z Crystal Palace musiał sobie uświadomić, że na mistrzostwo będzie musiał jeszcze poczekać. Brendan Rodgers po remisie z Crystal Palace musiał sobie uświadomić, że na mistrzostwo będzie musiał jeszcze poczekać. Fot.
Jose Mourinho musiał pogodzić się z tym, że nawet on nie przywróci Torresa do formy w Chelsea - jeden z memów podsumowujących sezon Premier League Jose Mourinho musiał pogodzić się z tym, że nawet on nie przywróci Torresa do formy w Chelsea - jeden z memów podsumowujących sezon Premier League Fot.
 A takie miny mieli fani poszczególnych zespołów po pierwszych kilku kolejkach A takie miny mieli fani poszczególnych zespołów po pierwszych kilku kolejkach Fot.
Tak odkrycia Adnana Januzaja przyjęli fani MU. Tak odkrycia Adnana Januzaja przyjęli fani MU. Fot.
A tak najłatwiej zobrazować trójkę z MU A tak najłatwiej zobrazować trójkę z MU Fot.
Fani innych drużyn szybko zorientowali się, że David Moyes to dla nich błogosławieństwo. Fani innych drużyn szybko zorientowali się, że David Moyes to dla nich błogosławieństwo. Fot.
Puchar za mistrzostwo Anglii dosłownie wyśliznął się Gerrardowi. Puchar za mistrzostwo Anglii dosłownie wyśliznął się Gerrardowi. Fot.
Czy Ryan Giggs doczeka się mistrzostwa Liverpoolu? Czy Ryan Giggs doczeka się mistrzostwa Liverpoolu? Fot.
Marzenia fanów Liverpoolu o tytule prysły dopiero w końcówce sezonu. Marzenia fanów Liverpoolu o tytule prysły dopiero w końcówce sezonu. Fot.
Jose Mourinho mocno utrudnił życie piłkarzom Liverpoolu chcącym sięgnąć po tytuł Jose Mourinho mocno utrudnił życie piłkarzom Liverpoolu chcącym sięgnąć po tytuł Fot.
Ryan Giggs został następcą Davida Moyesa, który ewidentnie nie podołał zadaniu zastąpienia Alexa Fergusona Ryan Giggs został następcą Davida Moyesa, który ewidentnie nie podołał zadaniu zastąpienia Alexa Fergusona Fot.
David Moyes nie zdążył rozkochać w sobie publiczności na Old Trafford David Moyes nie zdążył rozkochać w sobie publiczności na Old Trafford Fot.
W pewnym momencie sezonu wydawało się, że mistrzostwo dla Liverpoolu stanie się faktem W pewnym momencie sezonu wydawało się, że mistrzostwo dla Liverpoolu stanie się faktem Fot.
David Moyes nie używał zbyt skomplikowanych argumentów przy próbie zatrzymania Rooneya David Moyes nie używał zbyt skomplikowanych argumentów przy próbie zatrzymania Rooneya Fot.
Mało kto się spodziewał, że Juan Mata zakończy sezon w innym klubie niż Chelsea Mało kto się spodziewał, że Juan Mata zakończy sezon w innym klubie niż Chelsea Fot.
Ryan Giggs wprowadzający porządki na Old Trafford Ryan Giggs wprowadzający porządki na Old Trafford Fot.
Krótkie zestawienie kilku napastników z Premier League Krótkie zestawienie kilku napastników z Premier League Fot.
Alex Ferguson nie mógł się spodziewać, że David Moyes tak szybko zniszczy efekt jego ponad 20-letniej pracy. Alex Ferguson nie mógł się spodziewać, że David Moyes tak szybko zniszczy efekt jego ponad 20-letniej pracy. Fot.
Wyścig o mistrzostwo trwał w najlepsze... Wyścig o mistrzostwo trwał w najlepsze... Fot.
A tak żegnano Alexa Fergusona. A tak żegnano Alexa Fergusona. Fot.
Jose Mourinho wprowadził na Stamford Bridge nowe zwyczaje. Jose Mourinho wprowadził na Stamford Bridge nowe zwyczaje. Fot.
Z kolei żeby kibice MU mogli znaleźć swój zespół w tabeli Premier League, Apple musiało powiększyć swoje urzadzenia. Z kolei żeby kibice MU mogli znaleźć swój zespół w tabeli Premier League, Apple musiało powiększyć swoje urzadzenia. Fot.
Javier Hernandez nie miał w tym sezonie łatwego życia. Musiał pogodzić się z tym, że prędzej jego trener zagra w meczu niż on. Javier Hernandez nie miał w tym sezonie łatwego życia. Musiał pogodzić się z tym, że prędzej jego trener zagra w meczu niż on. Fot.
Mesut Ozil okazał się jednym z odkryć tego sezonu i znakomicie wpasował się w taktykę Arsenalu. Mesut Ozil okazał się jednym z odkryć tego sezonu i znakomicie wpasował się w taktykę Arsenalu. Fot.
A to chyba najsłynniejszy mem sezonu, znakomicie oddający formę MU. A to chyba najsłynniejszy mem sezonu, znakomicie oddający formę MU. Fot.