"Pierwsze oznaki zmęczenia sezonem", "Teletubisie mówią pa pa", czyli MEMY po meczu Legii Warszawa ze Spartakiem Trnawa

We wtorek Legia Warszawa w żenujący sposób przegrała 0:2 ze Spartakiem Trnawą w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Internauci nie zostawili na mistrzach Polski suchej nitki. Wybraliśmy dla was najlepsze memy z sieci!

Internauci śmieją się z Legii
Sportowememy.pl"Legia grać, k...a mać" - krzyczeli kibice już po kwadransie spotkania, ale dobrej gry się nie doczekali. I pożegnali gwizdami piłkarzy Legii Warszawa, którzy w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów przegrali 0:2 ze Spartakiem Trnawa.

Więcej przeczytasz TU.

Internauci śmieją się z Legii
Sportowememy.pl

 - Chodźcie do nas - zawołali kibice z "Żylety" piłkarzy Legii. I ci podeszli. Jako pierwszy Arkadiusz Malarz, czyli jedyny legionista (znowu...), do którego nie można mieć po meczu większych pretensji. Przez kilka chwili stali przy trybunie i wysłuchiwali tego, co mają im do powiedzenia kibice. By na zakończenie od nich wyraźnie usłyszeć, że "Legia to my!", nie wy - piłkarze, którzy we wtorek wieczorem w kompromitującym stylu przegrali na Łazienkowskiej z mistrzem Słowacji.

Internauci śmieją się z Legii
Sportowememy.pl

Jeżeli Legia odpadnie z walki o Ligę Mistrzów, trafi do trzeciej rundy eliminacji LE, w której zmierzy się ze zwycięzcą pary Dudelange (Luksemburg) - Drita (Kosowo).Internauci śmieją się z Legii
Sportowememy.pl

Internauci śmieją się z Legii
Sportowememy.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.