Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Koszmar van Gaala", "amatorka". Angielskie media przejechały się po Manchesterze United

- Żenujący, amatorscy, nie do zniesienia - to tylko jeden z kilku tytułów prasowych po odpadnięciu Manchesteru United z Ligi Mistrzów. "Czerwone Diabły" przegrały 2-3 z Wolfsburgiem i na wiosnę zagrają w Lidze Europy.
x x x

Żenujący, amatorscy, nie do zniesienia

Taką okładkę stron sportowych dał "The Times". - Żenada. Manchester zasłużenie odpadł z Ligi Mistrzów, bo grał w obronie jak amatorzy, a nie profesjonaliści. Wylosował łatwiejszą grupę niż Manchester City, a pomimo to zagra w LE. W najważniejszym meczu tego sezonu Van Gaal podjął odważne decyzje. Na prawej obronie zagrał 22-letni Guillermo Varela, który zadebiutował w sobotę z West Hamem.

Zdjęcie Lanki Puma 089135-08913524 Zdjęcie Lanki Puma 209057-20905733 Zdjęcie Puma Lanki (103481)
Lanki Puma 089135-08913524 Lanki Puma 209057-20905733 Puma Lanki (103481)
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
x x x

Wolfsburg przyciął skrzydła

"Guardian" nie szokuje swoim tytułem. - United zagra w Lidze Europy po tym, jak Wolfsburg przyciął jego skrzydła.

- Otrzeźwiająca noc dla Manchesteru United i przypomnienie tego, jak wiele ich dzieli od europejskiej elity. Odpadnięcie z LM to najwyższa kara za chaotyczną, a nawet absurdalną defensywę. Dla klubu tego pokroju gra w czwartkowe wieczory [Liga Europy] to ponure doświadczenie - pisze Daniel Taylor.

x x x

Van Przeklęty

"The Sun" oczywiście bawi się słowami w znanym sobie stylu. Pisze o podwójnym upokorzeniu United - nie dość, że odpadnięcie z LM dla takiego klubu jest wstydem samym w sobie, to jeszcze dochodzi do tego gra w Lidze Europy. Cytowany jest Paul Scholes, który w bardzo ostrych słowach skrytykował zarówno postawę piłkarzy United, jak i samego Van Gaala. Więcej o tym tutaj.

x x x

Louis, odwróć wzrok

"The Independent" radzi Louisowi van Gaalowi by odwrócił wzrok, bo "fatalne United czekają czwartkowe wieczory i Liga Europy". Wykorzystane na okładce zdjęcie stało się już symbolem niepowodzenia "Czerwonych Diabłów".

x x x

Europejski koszmar

- United miało w tym rollercoasterze szanse na awans do końca, ale ostatecznie zespół Louisa van Gaala poległ z dzielnym Wolfsburgiem. Po szybko objętym prowadzeniu United straciło dwa gole i wyglądało na martwe oraz pogrzebane, ale wróciło do gry po samobóju Guilavoguiego. Wydawało się, że United awansuje, ale te nadzieje zostały zniszczone dwie minuty później, gdy Naldo zdobył drugiego gola.