Juventus kontra Barcelona w finale Ligi Mistrzów

Juventus gra z Barceloną w finale Ligi Mistrzów i przegrywa po bramce straconej już w czwartej minucie. Jak wygląda ten mecz na zdjęciach?
Andrea Pirlo płacze po porażce. Czy ma za sobą ostatni mecz w barwach Juventusu? Andrea Pirlo płacze po porażce. Czy ma za sobą ostatni mecz w barwach Juventusu? DARREN STAPLES/REUTERS
Andrea Pirlo schodzi po meczu. To jego ostatni występ w barwach Juventusu Andrea Pirlo schodzi po meczu. To jego ostatni występ w barwach Juventusu DYLAN MARTINEZ/REUTERS
Piłkarze Barcelony z trofeum za wygranie Ligi Mistrzów Piłkarze Barcelony z trofeum za wygranie Ligi Mistrzów Dylan Martinez / REUTERS / REUTERS
Piłkarze Barcelony i Luis Enrique z trofeum za wygranie Ligi Mistrzów Piłkarze Barcelony i Luis Enrique z trofeum za wygranie Ligi Mistrzów Michael Dalder / REUTERS / REUTERS
Luis Suarez z pucharem Ligi Mistrzów Luis Suarez z pucharem Ligi Mistrzów Luca Bruno / AP (AP Photo/Luca Bruno)
Gerard Pique siatkę z bramki zabiera do domu Gerard Pique siatkę z bramki zabiera do domu FABRIZIO BENSCH / REUTERS / REUTERS
Piłkarze Barcelony z trofeum za wygranie Ligi Mistrzów Piłkarze Barcelony z trofeum za wygranie Ligi Mistrzów Luca Bruno / AP (AP Photo/Luca Bruno)
Messi wygrał Ligę Mistrzów już po raz czwarty Messi wygrał Ligę Mistrzów już po raz czwarty Dylan Martinez / REUTERS / REUTERS
Piłkarze Juventusu docenieni przez swoich rywali Piłkarze Juventusu docenieni przez swoich rywali FABRIZIO BENSCH / REUTERS / REUTERS
Massimiliano Allegri i Gianluigi Buffon docenieni przez swoich rywali Massimiliano Allegri i Gianluigi Buffon docenieni przez swoich rywali Michael Sohn / AP (AP Photo/Michael Sohn)
Nieuznana bramka Neymara Nieuznana bramka Neymara Michael Sohn / AP (AP Photo/Michael Sohn)
Luis Enrique w ekstazie Luis Enrique w ekstazie Dylan Martinez / REUTERS / REUTERS
Morata i Vidal Morata i Vidal Darren Staples / REUTERS / REUTERS
Po bramce Neymara wszystko było jasne - Barcelona wygrała 3-1 Po bramce Neymara wszystko było jasne - Barcelona wygrała 3-1 FABRIZIO BENSCH / REUTERS / REUTERS
Kibice Barcelony podczas finału Ligi Mistrzów Kibice Barcelony podczas finału Ligi Mistrzów GUSTAU NACARINO / REUTERS / REUTERS
Morata cieszy się z bramki Morata cieszy się z bramki Frank Augstein / AP (AP Photo/Frank Augstein)
Morata cieszy się z bramki Morata cieszy się z bramki Michael Probst / AP (AP Photo/Michael Probst)
Kibice Juventusu szaleją po wyrównaniu Kibice Juventusu szaleją po wyrównaniu Massimo Pinca / AP (AP Photo/Massimo Pinca)
Morata cieszy się wraz z kolegami Morata cieszy się wraz z kolegami Michael Dalder / REUTERS / REUTERS
Juventus Juventus Frank Augstein / AP (AP Photo/Frank Augstein)
Morata cieszy się wraz z kolegami Morata cieszy się wraz z kolegami Frank Augstein / AP (AP Photo/Frank Augstein)
Neymar przekonuje sędziego, że jego był prawidłowy. Arbiter był innego zdania Neymar przekonuje sędziego, że jego był prawidłowy. Arbiter był innego zdania Martin Meissner / AP (AP Photo/Martin Meissner)
Tak Luis Suarez cieszył się po drugiej bramce Tak Luis Suarez cieszył się po drugiej bramce FRANK AUGSTEIN/AP
Suarez po drugim golu Suarez po drugim golu MICHAEL PROBST/AP
Łączna kwota wszystkich transferów Luisa Suareza to 115,8 mln euro. Każdy kolejny klub wychodził na tym bardzo dobrze; Groningen, Ajax i Liverpool zanotowały na nim spory zysk. A dla Barcelony - pozyskała go za 81 mln - strzelił wiele goli już w pierwszym sezonie. Łączna kwota wszystkich transferów Luisa Suareza to 115,8 mln euro. Każdy kolejny klub wychodził na tym bardzo dobrze; Groningen, Ajax i Liverpool zanotowały na nim spory zysk. A dla Barcelony - pozyskała go za 81 mln - strzelił wiele goli już w pierwszym sezonie. MICHAEL PROBST/AP
Suarez strzela na 2-1 Suarez strzela na 2-1 MICHAEL SOHN/AP
Alvaro Morata wyrównuje na początku drugiej połowy! Alvaro Morata wyrównuje na początku drugiej połowy! PLEASE YOUR NAME HERE/AP
Alvaro Morata wyrównuje na początku drugiej połowy! Alvaro Morata wyrównuje na początku drugiej połowy! MARTIN MEISSNER/AP
Leo Messi kontra obrońcy Juventusu Leo Messi kontra obrońcy Juventusu LUCA BRUNO/AP
Ivan Rakitić, Neymar, Andres Iniesta i Leo Messi Ivan Rakitić, Neymar, Andres Iniesta i Leo Messi MARTIN MEISSNER/AP
Kibice Barcelony świętują Kibice Barcelony świętują DYLAN MARTINEZ/REUTERS
Neymar uderza na bramkę Buffona Neymar uderza na bramkę Buffona FRANK AUGSTEIN/AP
Ivan Rakitić z kolegami Ivan Rakitić z kolegami LUCA BRUNO/AP
Piłkarze Barcelony cieszą się po objęciu prowadzenia Piłkarze Barcelony cieszą się po objęciu prowadzenia MICHAEL PROBST/AP
Ivan Rakitić cieszy się po bramce Ivan Rakitić cieszy się po bramce LUCA BRUNO/AP
Ivan Rakitić cieszy się po bramce Ivan Rakitić cieszy się po bramce MARTIN MEISSNER/AP
Ivan Rakitić z kolegami Ivan Rakitić z kolegami MICHAEL SOHN/AP
Już w czwartej minucie gola dla Barcelony strzelił Ivan Rakitić Już w czwartej minucie gola dla Barcelony strzelił Ivan Rakitić LUCA BRUNO/AP