Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Internauci żartują z Mourinho po meczu z Atletico [MEMY]

Chelsea FC odpadła w półfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu w Madrycie postawiła tzw. "autobus" w polu karnym i broniła bezbramkowego remisu. To się zemściło, bo w rewanżu przegrała aż 1:3 i w finale zobaczymy Atletico Madryt. Internauci nie byliby sobą, gdyby nie przygotowali kilku żartów na temat trenera "The Blues" Jose Mourinho.
Chelsea FC odpadła w półfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu w Madrycie postawiła tzw. Chelsea FC odpadła w półfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu w Madrycie postawiła tzw. "autobus" w polu karnym i broniła bezbramkowego remisu. To się zemściło, bo w rewanżu przegrała aż 1:3 i w finale 24 maja zobaczymy Atletico Madryt. Internauci nie byliby sobą, gdyby nie przygotowali z tej okazji kilku żartów na temat trenera "The Blues" Jose Mourinho.
Tyle zostało z autobusu Mourinho po starciu z Atletico w Londynie Tyle zostało z autobusu Mourinho po starciu z Atletico w Londynie
Zniszczony autobus Mourinho w innej odsłonie Zniszczony autobus Mourinho w innej odsłonie
"Przepraszam Wenger. Wybacz mi, wszystko przegrywam, od kiedy nazwałem cię specjalistą od porażek". Mourinho śmiał się z trenera Arsenalu, a teraz śmieją się z niego Fot.
Ciekawe, czy Mourinho tęskni za piłkarzami Realu, których prowadził przed objęciem Chelsea. Mógł z nimi zmierzyć się w finale, ale przegrał z Atletico Ciekawe, czy Mourinho tęskni za piłkarzami Realu, których prowadził przed objęciem Chelsea. Mógł z nimi zmierzyć się w finale, ale przegrał z Atletico
A tego mema przygotował nasz redakcyjny kolega Maciek. Z lewej strony inny wielki przegrany, trener Bayernu Josep Guardiola. A tego mema przygotował nasz redakcyjny kolega Maciek. Z lewej strony inny wielki przegrany, trener Bayernu Josep Guardiola.