Liga Mistrzów. Najlepsze kadry z meczu Chelsea - Atletico [ZDJĘCIA]

<b> W pierwszym, nudnym meczu w Madrycie padł bezbramkowy remis. Ale rewanż był elektryzujący! Do finału awansowało Atletico, bo wygrało aż 3:1! Zobacz najlepsze zdjęcia z meczu. </b><br>
Już na samym początku spotkania Atletico mogło wyjść na prowadzenie. Koke prawie przelobował Marka Schwarzera. Australijskiego golkipera uratowała poprzeczka W pierwszym, nudnym meczu w Madrycie padł bezbramkowy remis. Ale rewanż był elektryzujący! Do finału awansowało Atletico, bo wygrało aż 3:1! Zobacz najlepsze zdjęcia z meczu.
Już na samym początku spotkania Atletico mogło wyjść na prowadzenie. Koke prawie przelobował Marka Schwarzera. Australijskiego golkipera uratowała poprzeczka Fot. TOBY MELVILLE
Bardzo dobrze na początku meczu grał David Luiz. W pojedynkę zrobił akcję, po której ręce same składały się do oklasków. Przerzucił piłkę nad obrońcami i uderzył przewrotką tuż obok słupka Bardzo dobrze na początku meczu grał David Luiz. W pojedynkę zrobił akcję, po której ręce same składały się do oklasków. Przerzucił piłkę nad obrońcami i uderzył przewrotką tuż obok słupka Fot. EDDIE KEOGH
Ten fan Atletico zapewne chciał nałożyć na Chelsea mandat za parkowanie autobusu w niedozwolonym miejscu. I dlatego nałożył kask policjanta. Ale w Londynie Chelsea nie grała tak defensywnie, jak w Madrycie Ten fan Atletico zapewne chciał nałożyć na Chelsea mandat za parkowanie autobusu w niedozwolonym miejscu. I dlatego nałożył kask policjanta. Ale w Londynie Chelsea nie grała tak defensywnie, jak w Madrycie Fot. EDDIE KEOGH
W końcu padł pierwszy gol. W 36. minucie trafił do siatki Fernando Torres! Wychowanek Atletico nie okazywał wielkiej radości w przeciwieństwie do kolegów z drużyny W końcu padł pierwszy gol. W 36. minucie trafił do siatki Fernando Torres! Wychowanek Atletico nie okazywał wielkiej radości w przeciwieństwie do kolegów z drużyny Fot. Kirsty Wigglesworth
Po golu Torresa do ataków rzucili się goście. Strzelić gola próbował supersnajper Diego Costa, ale w pierwszej połowie nie zdołał oddać ani jednego celnego strzału Po golu Torresa do ataków rzucili się goście. Strzelić gola próbował supersnajper Diego Costa, ale w pierwszej połowie nie zdołał oddać ani jednego celnego strzału Fot. Matt Dunham
Ale Adrian Lopez już trafił! Ale Adrian Lopez już trafił! Fot. STEFAN WERMUTH
I tak się cieszył. Do przerwy było 1:1 I tak się cieszył. Do przerwy było 1:1 Fot. Matt Dunham
W 54. minucie na boisko wszedł Samuel Eto'o i już pięć minut później spowodował rzut karny. Nic dziwnego, że nie był szczęśliwy z tego powodu W 54. minucie na boisko wszedł Samuel Eto'o i już pięć minut później spowodował rzut karny. Nic dziwnego, że nie był szczęśliwy z tego powodu Fot. SERGIO PEREZ
"Jedenastkę" na bramkę zamienił Diego Costa Fot. TOBY MELVILLE
Fernando Torres robił, co mógł, ale nie zagra w finale Fernando Torres robił, co mógł, ale nie zagra w finale Fot. Andrew Matthews
Gospodarzy dobił trzecią bramką Arda Turan Gospodarzy dobił trzecią bramką Arda Turan Fot. Matt Dunham