Legia Warszawa - Atletico Nacional. Jak on tego nie strzelił?! Michał Kucharczyk marnuje doskonałą okazję

Najpierw porażka 2:3 z ekwadorską Barceloną, teraz 0:2 z kolumbijskim Atletico Nacional. Legia Warszawa przegrała kolejny sparing na Florydzie. W tym drugim spotkaniu fatalne pudło zaliczył Michał Kucharczyk.
Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock FOT. KUBA ATYS

Jak on tego nie strzelił?!

"Kuchy King". Tę ksywkę Michała Kucharczyka znają wszyscy prawdopodobnie wszyscy kibice Legii. U większości z nich 26-letni skrzydłowy wywołuje skrajne emocje. I trudno się dziwić, bo Kucharczyk na boisku potrafi zadziwić sprintem, błyskotliwym zagraniem, nawet hat trickiem, ale też strzałem w dach stadionu czy zepsuciem doskonałej sytuacji.

Taką właśnie sytuację "Kuchy King" zmarnował w sparingu z Atletico Nacional. Był początek drugiej połowy, kiedy... Zresztą, co tu pisać, sami zobaczcie.

Michał Kucharczyk marnuje doskonałą okazję

Twitter reaguje na pudło Kucharczyka

Twitter reaguje na pudło Kucharczyka

Teraz Polska, ale zaraz Hiszpania

Najpierw porażka 2:3 z ekwadorską Barceloną, teraz 0:2 z kolumbijskim Atletico Nacional. Legia przegrała kolejny sparing na Florydzie. W poniedziałek wróci do Polski. Ale nie na długo, bo we wtorek rozpocznie drugie zgrupowanie. W hiszpańskim Benidormie przebywać będzie do 3 lutego. Rozegra w tym czasie trzy sparingi: z Silkeborgiem IF (27 stycznia), Viktorią Pilzno (1 lutego) i Shanghai Greenland Shenhua (2 lutego). Rozgrywki ligowe wznowi od wyjazdowego meczu z Zagłębiem Lubin (9 lutego).

Legia Warszawa - Atletico Nacional 0:2 (0:2)

Bramki: Ramirez (36., 42.)

Legia: Cierzniak (46. Majecki) - Dąbrowski (46. Astiz), Pazdan (65. Żyro), Jędrzejczyk (46. Hamalainen) - Broź (58. Turzyniecki), Remy, Mączyński, Moulin (46. Kopczyński), Antolić (46. Pasquato), Kucharczyk (73. Iloski) - Niezgoda (46. Sadiku)

Atletico: Vargas - Montano (46. Borja), Cuesta, Henriquez (73. Aguilar), Mafla (79. Velasco) - G. Torres (66. Lucena), Ramirez (66. Castaneda), Loaiza (79. Mosquera), M. Torres (66. Arias), Lucumi - Renteria (79. Nieto)

Legia Warszawa - Atletico Nacional 0:2 [FLORIDA CUP]


Mateusz Kostrzewa/Legia.com


Mateusz Kostrzewa/Legia.com


Mateusz Kostrzewa/Legia.com

Kariera wyhamowana przez brutala. Poznajcie Eduardo - nowego piłkarza Legii

O nowym napastniku Legii pisano, że ma zapewnić Arsenalowi życie po odejściu Thierry'ego Henry'ego. Mimo dzielącej ich różnicy klas, przez pewien czas wydawało się, że Eduardo da Silva rzeczywiście może być pierwszą armatą 'Kanonierów'. Wszystko zmienił jednak jeden, bezmyślny faul Martina Taylora... CZYTAJ WIĘCEJ >>

Oby nie zaspał na mecz i dogadał się z trenerem. Poznajcie Williama Remy'ego - nowego piłkarza Legii

Konflikt z trenerem, zaspanie na ligowy mecz, konieczność opuszczenia ukochanego, macierzystego klubu i fatalne pożegnanie z Ligue 1. Piłkarska historia nowego nabytku Legii Warszawa - Williama Remy'ego przynosi kilka ciekawostek. Daje też jednak przekonanie, że obrona mistrza Polski, z Francuzem w składzie, może być mocniejsza i... CZYTAJ WIĘCEJ >>

Niewolnik własnego ciała. Poznajcie Domagoja Antolicia - nowego piłkarza Legii

Chociaż jego dziadek był kaskaderem, to nie udało mu się odziedziczyć po nim odporności na kontuzje. Wielokrotnie łamał kości śródstopia, męczył go chroniczny ból pleców i mało brakło, a skok do jeziora Jarun byłby jego ostatnim. Zyskał jednak coś innego - waleczność. Gdyby nie ona, pewnie już dawno do listy urazów dołożyłby te o podłożu psychicznym... CZYTAJ WIĘCEJ >>

Wszystkie drogi prowadzą do Rijeki. Poznajcie Marko Vesovicia - nowego piłkarza Legii

Czy miłość do klubu można poczuć już w czasie narodzin? Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest absolutnie znikome. Tak samo jak nikt nie spodziewa się skandalu na skalę krajową wywołanego przez jogurt. Historia z półki science-fiction? A to wszystko związane z Marko Vesoviciem... CZYTAJ WIĘCEJ >>

Więcej o: