Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kadra w Juracie. Kamil Grosicki i Kamil Glik szaleją na scenie podczas zgrupowania [WIDEO]

Piłkarze reprezentacji Polski wcielili się w rolę muzyków na koncercie Lady Pank, który został zorganizowany w czasie zgrupowania w Juracie. Wszystko oklaskiwały rodziny piłkarzy i sztab szkoleniowy reprezentacji.

W czwartek na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Juracie zaplanowano koncert grupy Lady Pank. W pewnym momencie na scenie pojawiło się dwóch kadrowiczów, którzy wcielili się w rolę wokalistów. To nie pierwszy taki przypadek, bo przed dwoma laty doszło do podobnej sytuacji.

Zespół Lady Pank opublikował na swoim InstaStories relację z koncertu dla reprezentacji Polski, która od poniedziałku przebywa na zgrupowaniu w Juracie. Na nagraniu widać, jak w pewnym momencie Kamil Grosicki i Kamil Glik ruszyli na scenę, a na publiczności szalał m.in Łukasz Fabiański.  

Kamil Grosicki niemal w pojedynkę zaśpiewał "Kryzysową narzeczoną", a cała sala ruszyła do tańca. To nie pierwszy taki przypadek na zgrupowaniu reprezentacji. Dwa lata temu  w czasie przygotowań do Euro 2016 do Arłamowa zaproszono Rafała Brzozowskiego, który także zagrał dla drużyny, ale w pewnym momencie to piłkarze chwycili za instrumenty. 

- Niektórych piłkarzy poniosła ułańska fantazja i postanowili zagrać koncert. Za gitarę chwycił Kamil Grosicki, Sławomir Peszko złapał saksofon, a Artur Boruc zasiadł za organami. - Nikt nie umiał grać na tych instrumentach, ale kapela podłapała temat i dała chłopakom podkład. Zrobili show. Umieraliśmy ze śmiechu, bo wyginali się, jakby na scenie spędzili całe życie. Na tej imprezie jakiekolwiek podziały znikły - mówi jeden z piłkarzy. - Więcej w książce Sebastiana Staszewskiego - pt. Tajemnice Kadry.

Piłkarze reprezentacji przebywają w Juracie do 26 maja. 30 maja rozpocznie się decydujące zgrupowanie w Arłamowie, do którego zawodnicy udadzą się już bez rodzin. 4 czerwca zaplanowano ogłoszenie oficjalnego, 23-osobowego składu na mistrzostwa świata w Rosji. 

Komentarze (11)
Kadra w Juracie. Kamil Grosicki i Kamil Glik szaleją na scenie podczas zgrupowania [WIDEO]
Zaloguj się
 • 0roman0

  Oceniono 4 razy 4

  Oby w podobnym nastroju byli (i my wszyscy) za dwa miesiące.

 • spectator_zm

  Oceniono 2 razy 2

  To miał być śpiew? Przecież to było zwykłe pijackie wycie!
  Żenada...

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 2

  Mniej niż zero...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 2 razy 2

  Posłuchałem. Nie umieją śpiewać. To nie jest ich zawód. Wybrali zawód w którym pensje przewyższają zarobki Lady Punk. Umieją grać?

 • 162tony

  Oceniono 4 razy 2

  "Przeżyj to sam"... Na serio dobry wybór jak na koncert Lady Pank ...

 • amirez

  Oceniono 3 razy 1

  Fajnie. Wszystko rozumiem. Jednak jak będzie: mecz otwarcia, o wszystko i o honor - będę oczekiwał, iż piłkarze z własnej kieszeni zwrócą nakłady poniesione na te "rozrywki"!

 • ilio

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzie zgrupowanie w Juracie ma na celu zebrać wszystkich do kupy, dać odprężyć się po sezonie z rodzinami i nastawić morale zespołu. Dopiero w Aralmowie zacznie się prawdziwe zgrupowanie bez wyglupiania się. Chłopaki z rodzinami się świetnie bawią ale oczywiście was to boli bo przecież zarabiają tyle i tyle i za tyle i tyle. Aż bolą oczy od czytania tych waszych jadowitych komentarzy. Typowe Polaczki niestety

 • zawszedak111

  Oceniono 2 razy 0

  Nie oceniałam!!! Nie łżyjcie! Manipulacja komentarzami!?

 • mcguirre

  Oceniono 6 razy 0

  Na publiczności szalał Fabiański ? Ciekawe jak się szaleje na publiczności ? :) A tak swoją drogą to jest zgrupowanie przed najważniejszą imprezą czy piknik wiosenny ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX