Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski odebrał klucze do apartamentu w Złotej 44. Tak wygląda mieszkanie kapitana reprezentacji Polski

Lewandowski odebrał klucze do apartamentu w Złotej 44 w Warszawie. Kapitan reprezentacji Polski może już mieszkać w swoim nowoczesnym i zachwycającym apartamencie. - Już zawarcie umowy kupna apartamentu z panem Robertem Lewandowskim było dla nas dużym wydarzeniem. Ale jeszcze większym był odbiór kluczy przez niego, gdy nasz klient powiedział, że jest zadowolony. To dla dewelopera największa nagroda: usatysfakcjonowany inwestycją klient - stwierdził Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44
Robert Lewandowski Robert Lewandowski materiał prasowy - Złota 44

Lewandowski odebrał klucze do apartamentu w Złotej 44. Tak wygląda mieszkanie kapitana reprezentacji Polski

Lewandowski odebrał klucze do apartamentu w Złotej 44 w Warszawie. Kapitan reprezentacji Polski może już mieszkać w swoim nowoczesnym i zachwycającym apartamencie.

- Już zawarcie umowy kupna apartamentu z panem Robertem Lewandowskim było dla nas dużym wydarzeniem. Ale jeszcze większym był odbiór kluczy przez niego, gdy nasz klient powiedział, że jest zadowolony. To dla dewelopera największa nagroda: usatysfakcjonowany inwestycją klient - stwierdził Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44

Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie kapitana reprezentacji Polski. W Złotej 44 Lewandowski ma doskonałe warunki do treningu, odnowy biologicznej i wypoczynku.

Robert Lewandowski w apartamencie Złota 44 Robert Lewandowski w apartamencie Złota 44 materiał prasowy - Złota 44

Ikona współczesnej Warszawy

ZŁOTA 44 stała się ikoną współczesnej Warszawy. Ten wyjątkowy, najwyższy mieszkalny budynek w Unii Europejskiej, został zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia Daniela Libeskinda - czytamy na oficjalnej stronie dewelopera.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski materiał prasowy - Złota 44

Kapitan reprezentacji Polski podpisał ostatnie dokumenty

Lewandowski jest bardzo zadowolony z zakupu luksusowego apartamentu. Cieszy go nie tylko położenie budynku, ale też strefa rekreacyjna, która znajduje się na Złotej 44.

Robert Lewandowski i Rafał Szczepański Robert Lewandowski i Rafał Szczepański materiał prasowy - Złota 44

Oficjalne przekazanie kluczy do apartamentu

- Już zawarcie umowy kupna apartamentu z panem Robertem Lewandowskim było dla nas dużym wydarzeniem. Ale jeszcze większym był odbiór kluczy - przyznał Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski materiał prasowy - Złota 44

Doskonałe warunki do treningu i odnowy biologicznej

W Złotej 44 Lewandowski ma doskonałe warunki do treningu, odnowy biologicznej i wypoczynku. Siłownia jest doskonale wyposażona i spełnia oczekiwania gwiazdy Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski materiał prasowy - Złota 44

Zachwycający widok na Warszawę

Robert Lewandowski odebrał klucze do swojego apartamentu na początku listopada.

Zobaczcie film z mieszkania kapitana reprezentacji Polski.