Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Głosy wsparcia dla Arkadiusza Milika płyną z całego świata

Arkadiusz Milik ponownie odniósł bardzo poważną kontuzję - zerwania przedniego więzadła krzyżowego. Polski napastnik przeszedł już operację rekonstrukcji więzadła. - Będzie pauzował pięć miesięcy. Musi być silny i cierpliwy. Trzymamy za niego kciuki i liczymy, że zdąży się jeszcze rozegrać przed mistrzostwami świata w Rosji, na które - mamy nadzieję - razem pojedziemy - powiedział dla Łączy Nas Piłka Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski. W Internecie nie brakuje głosów wsparcia dla Arkadiusza Milika. Życzenia dla polskiego napastnika płyną z całego świata. Głosy wsparcia ślą koledzy z kadry, drużyny a nawet zwykli kibice, którzy rozkręcili wielką akcję na Twitterze.

Głosy wsparcia dla Arkadiusza Milika płyną z całego świata

Arkadiusz Milik ponownie odniósł bardzo poważną kontuzję - zerwania przedniego więzadła krzyżowego. Polski napastnik przeszedł już operację.

- Będzie pauzował pięć miesięcy. Musi być silny i cierpliwy. Trzymamy za niego kciuki i liczymy, że zdąży się jeszcze rozegrać przed mistrzostwami świata w Rosji, na które - mamy nadzieję - razem pojedziemy - powiedział dla Łączy Nas Piłka Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

W Internecie nie brakuje głosów wsparcia dla Arkadiusza Milika. Życzenia dla polskiego napastnika płyną z całego świata. Głosy wsparcia ślą koledzy z kadry, drużyny a nawet zwykli kibice, którzy rozkręcili wielką akcję na Twitterze. 

Piłkarze reprezentacji Polski znów potwierdzili, że w naszej kadrze panuje wspaniała atmosfera, a zawodnicy wspierają się w trudnych momentach.  

Życzenia zdrowia dla Milika od kolegów z kadry

Głosy wsparcia dla Arkadiusza Milika płyną ze wszystkich stron. Życzenia zdrowia dla napastnika wysłał za pośrednictwem Twittera Kamil Grosicki.

''Z tobą Bracie jesteśmy mega silni, ale teraz musimy sobie poradzić bez ciebie ..Bądź silny jak zawsze i pamiętaj ze jesteśmy z tobą''


Polska - Rumunia , eliminacje do MS Polska - Rumunia , eliminacje do MS Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Krychowiak również dołączył się do akcji

Słowa wsparcia wysłał także Grzegorz Krychowiak, który wraca do reprezentacji Polski.


polska vs szwajcaria polska vs szwajcaria Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Wsparcie od największego rywala Milika

Również największy rywal Arkadiusza Milika do pierwszej jedenastki wyraził kilka słów otuchy dla polskiego napastnika.

Warto powiedzieć, że Mertens wszedł na znacznie wyższy poziom właśnie po pierwszej kontuzji Milika. Właśnie wtedy trener Sarri zdecydował się na zmianę pozycji dla Mertensa.

Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik FOT. KUBA ATYS

Pepe Reina smutny z powodu kontuzji Polaka

Pepe Reina również włączył się do akcji wsparcia dla Arkadiusza Milika.

- Trzymaj się tam chłopie! Jesteśmy wszyscy z Tobą, żebyś wkrótce wrócił silniejszy!  Wrócisz mocniejszy  - napisał Pepe Reina


Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik CESARE ABBATE/AP

Najpopularniejszy spiker świata również wspiera Milika

Najpopularniejszy spiker świata również wspiera Milika. To on po golach Milka krzyczy, że strzelcem bramki jest ,,ARKADIUSZOOO MILIK''

- Wszystkie moje siły i moje uczucia kieruje do @arekmilik9. Chce Cię wkrótce zobaczyć na boisku - napisał Decibel Bellini, znany spiker Napoli.

Jessica Ziółek i Arek Milik również postanowili polecieć do USA. W odróżnieniu od rodziny Grosickich, wybrali jednak wschodnie wybrzeże. Jessica Ziółek i Arek Milik również postanowili polecieć do USA. W odróżnieniu od rodziny Grosickich, wybrali jednak wschodnie wybrzeże. www.instagram.com/jessica_ziolek

Wspircie od dziewczyny polskiego napastnika

Życzenia wsparcia dla Arkadiusza Milika opublikowała również dziewczyna polskiego napastnika -  Jessica Ziółek.

Mecz młodzieżówek Polski i Węgier na Arenie Lublin obserwowało blisko 8,5 tys. widzów. Wśród nich byli m.in. Zbigniew Boniek, Adam Nawałka czy Jacek Bąk. Towarzyskie spotkanie było nie tylko testem dla podopiecznych Marcina Dorny, ale też Lublina jako gospodarza przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy. 
Selekcjoner młodzieżówki nie mógł w Lublinie skorzystać z usług takich zawodników jak Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński czy Karol Linetty. Wszyscy na co dzień grają we włoskiej Serie A, a także byli potrzebni dorosłej reprezentacji w meczu eliminacyjnym z Kazachstanem (2:2). 
Mimo braku swoich gwiazd Polacy nie pozostawili złudzeń węgierskim rówieśnikom jest lepszy. Już w pierwszym kwadrancie biał-czerwoni zmarnowali dwie dogodne sytuację. W kolejnych minutach goście nieco ożywili się, ale to Polacy w 27.minucie dopięli swego. Z rzutu wolnego z nieco ponad 20 metrów dokładnie przymierzy Jarosław Jach i biało-czerwoni objęli prowadzenie. 
Węgrzy sporadycznie przedostawali się pod bramkę naszej reprezentacji. Natomiast zawodnicy Dorny stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale nieskutecznością grzeszyli Mariusz Stępiński i Dariusz Formella.
Gdy wydawało się, że mecz skończy się minimalnym zwycięstwem Polaków, stały fragment gry w 92 minucie uratował Węgrów. Po dośrodkowaniu z wolnego strzałem głową Jakuba Wrąbla pokonał Daniel Prosser. jack
Mecz młodzieżówek Polski i Węgier na Arenie Lublin obserwowało blisko 8,5 tys. widzów. Wśród nich byli m.in. Zbigniew Boniek, Adam Nawałka czy Jacek Bąk. Towarzyskie spotkanie było nie tylko testem dla podopiecznych Marcina Dorny, ale też Lublina jako gospodarza przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Selekcjoner młodzieżówki nie mógł w Lublinie skorzystać z usług takich zawodników jak Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński czy Karol Linetty. Wszyscy na co dzień grają we włoskiej Serie A, a także byli potrzebni dorosłej reprezentacji w meczu eliminacyjnym z Kazachstanem (2:2). Mimo braku swoich gwiazd Polacy nie pozostawili złudzeń węgierskim rówieśnikom jest lepszy. Już w pierwszym kwadrancie biał-czerwoni zmarnowali dwie dogodne sytuację. W kolejnych minutach goście nieco ożywili się, ale to Polacy w 27.minucie dopięli swego. Z rzutu wolnego z nieco ponad 20 metrów dokładnie przymierzy Jarosław Jach i biało-czerwoni objęli prowadzenie. Węgrzy sporadycznie przedostawali się pod bramkę naszej reprezentacji. Natomiast zawodnicy Dorny stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale nieskutecznością grzeszyli Mariusz Stępiński i Dariusz Formella. Gdy wydawało się, że mecz skończy się minimalnym zwycięstwem Polaków, stały fragment gry w 92 minucie uratował Węgrów. Po dośrodkowaniu z wolnego strzałem głową Jakuba Wrąbla pokonał Daniel Prosser. jack JAKUB ORZECHOWSKI

Akcja na Twitterze #WspierAM99y

Akcje z komentarzami wsparcia dla polskiego napastnika rozkręcili również polscy kibice na Twitterze. Akcja pod hasztagiem #WspierAM99y została również zauważona przez portal Łączy nas Piłka, który również opublikował życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przez Milika

Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik CESARE ABBATE/AP

To cieszy najbardziej - zwykli kibice okazują wsparcie

Pod hasztagiem #WspierAM99y można znaleźć posty zwykłych kibiców, których kontuzja Milika również wstrząsnęła. Tweety z życzeniami dla Milika cieszą się olbrzymią popularnością.