Angielskie media zaskoczone tym, jak Grzegorz Krychowiak spędza wolny czas

Angielskie media zachwycają się tym, jak Krychowiak spędza wolny czas. Tabloidy zauważają, że większość angielskich piłkarzy idzie zagrać w golfa lub towarzyszy swoim wspaniałym WAGs w zakupach. Tymczasem Grzegorz Krychowiak wybrał się na zwiedzanie pięknych angielskich zabytków. Brytyjskie media zachwycają się nie tylko robiącym zdjęcia Krychowiakiem, ale także jego francuską partnerką - Celią Junat.
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Instagram

Angielskie media zaskoczone tym, jak Grzegorz Krychowiak spędza wolny czas

Angielskie media zachwycają się tym, jak Krychowiak spędza wolny czas. 
Tabloidy zauważają, że większość angielskich piłkarzy idzie zagrać w golfa lub towarzyszy swoim wspaniałym WAGs w zakupach.

Tymczasem Grzegorz Krychowiak wybrał się na zwiedzanie pięknych angielskich zabytków. Polscy kibice zastanawiali się, czy dziewczynie Krychowiaka spodoba się w Wielkiej Brytanii, ale po ostatnich zdjęciach widać, że francuskiej dziewczynie doskonale pasuje angielski styl i szyk. 

Brytyjskie media zachwycają się nie tylko Krychowiakiem, ale także jego francuską partnerką - Celią Junat.

Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Instagram.com

Grzegorz Krychowiak w Blenheim Palace

Media zauważają, że Krychowiak nie pokusił się o zwykłą i sztampową wizytę na Big Benie, ale wybrał się ze swoją dziewczyną do Blenheim Palace w Oxfordshire.

Polski pomocnik skorzystał z dwóch dni wolnego po grze w pucharze ligi przeciwko Manchesterowi City.

Lato niemal w pełni, więc polskie WAGs rozpoczęły właśnie sezon wyjazdowy. Każda z nich odpoczywała w innym zakątku świata. Zdjęciami ze swoich wakacji pochwaliły się w mediach społecznościowych. Widać, że każda z nich ciężko pracowała na siłowni po to, by w bikini prezentować się nienagannie.  Lato niemal w pełni, więc polskie WAGs rozpoczęły właśnie sezon wyjazdowy. Każda z nich odpoczywała w innym zakątku świata. Zdjęciami ze swoich wakacji pochwaliły się w mediach społecznościowych. Widać, że każda z nich ciężko pracowała na siłowni po to, by w bikini prezentować się nienagannie. www.instagram.com/celiajaunat

Piękna Celia u boku Krychowiaka

Media zachwycają się również piękną Celią Junat, którą  Brytyjczycy nazywają po prostu ,,ultra-chic'' (w wolnym tłumaczeniu "super laska''). Autorem pięknych zdjęć jest nie kto inny, jak Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak i Célia Junat poznali się, kiedy polski piłkarz grał jeszcze w barwach Bordeux.

Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Instagram.com

Celia Junat zachwyca również Anglików

Obecna partnerka Krychowiaka to modelka, z którą polski piłkarz jest już od kilku lat. Jak się poznali? Prawdopodobnie Grzegorz Krychowiak przedstawił się Celii jako... student, bo nie chciał być odebrany jako ,,typowy piłkarz''.

Celia Junat Celia Junat Instagram

Celia Junat chwali się zdjęciami

West Bromwich miało nie przypaść Celii do gustu, bo nie ma co ukrywać, że nie jest to ładne miasto. Wystarczy jednak pojechać kilka kilometrów, by znaleźć naprawdę ładne miejscówki. 

Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Grzegorz Krychowiak z Celią Junat na wycieczce po Anglii Instagram.com

Kibice zachwyceni Krychowiakiem

Kibice WBA są wręcz zachwyceni transferem Krychowiaka. Na portalu 'Express & Star' pojawiła się sonda: 'Czy sprowadzenie Krychowiaka jest najlepszym transferem WBA w ostatnim dziesięcioleciu' - Nieco ponad 70 procent internautów wybrało odpowiedź - tak

Krychowiak najlepiej zarabiającym piłkarzem WBA

Grzegorz Krychowiak jest najlepiej zarabiającym piłkarzem West Bromwich Albion. Polak zarabia 108 tysięcy funtów tygodniowo i jest najlepiej zarabiającym obecnie zawodnikiem West Bromwich.

Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak Intagram

Dobry mecz z Arsenalem

Już w poniedziałek Krychowiak wrócił jednak do pracy, bo West Bromwich Albion zagrało na wyjeździe z Arsenalem. Zespół Polaka przegrał 0-2, ale kadrowicz Adama Nawałki spisał się bardzo dobrze i był chwalony w angielskich mediach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.