Memy po meczu Dania-Polska

Reprezentacja Polski rozegrała najgorszy mecz za kadencji Adama Nawałki i w pełni zasłużenie przegrała z Danią 0-4 w meczu el. mistrzostw świata 2018. Polacy oddali zaledwie jeden celny strzał i to w samej końcówce spotkania.

Duńczycy ruszyli z impetem na Polaków od początku spotkania. Pierwszy groźny strzał oddali już w 23. sekundzie spotkania, ale Łukasz Fabiański wybił piłkę na rzut rożny. Polacy odpowiedzieli kontratakiem już po paru minutach, ale w dobrej sytuacji Łukasz Piszczek uderzył bardzo niecelnie z lewej nogi.

Później na boisku rządzili już tylko nasi rywale, którzy aż czterokrotnie pokonali Fabiańskiego. Dania-Polska Reprezentacja Polski rozegrała najgorszy mecz za kadencji Adama Nawałki i w pełni zasłużenie przegrała z Danią 0-4 w meczu el. mistrzostw świata 2018. Polacy oddali zaledwie jeden celny strzał i to w samej końcówce spotkania. Duńczycy ruszyli z impetem na Polaków od początku spotkania. Pierwszy groźny strzał oddali już w 23. sekundzie spotkania, ale Łukasz Fabiański wybił piłkę na rzut rożny. Polacy odpowiedzieli kontratakiem już po paru minutach, ale w dobrej sytuacji Łukasz Piszczek uderzył bardzo niecelnie z lewej nogi. Później na boisku rządzili już tylko nasi rywale, którzy aż czterokrotnie pokonali Fabiańskiego. Dania-Polska Sportowememy.pl