Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Najgorsze pudła ostatnich lat

Pudło Kuby Błaszczykowskiego z meczu Freiburg - Borussia Dortmund prezes zespoły z Westfalii Joachim Watzke określił mianem najgorszego w historii klubu.
Korzystając z okazji, wybraliśmy 10 innych tego typu zagrań, żeby pokazać, że lider reprezentacji Polski mógł to zrobić o wiele gorzej.
Pudło Kuby Błaszczykowskiego z meczu Freiburg - Borussia Dortmund prezes zespołu z Westfalii Joachim Watzke określił mianem najgorszego w historii klubu. 
Korzystając z okazji, wybraliśmy 10 innych tego typu zagrań, żeby pokazać, że lider reprezentacji Polski mógł to zrobić o wiele gorzej.

Pudło Błaszczykowskiego

Kilka minut wcześniej gola dla Borussii zdobył Robert Lewandowski.

10. Mario Gomez w meczu z Austrią (Euro 2008)

Pamiętacie? Euro 2008, mecz Austria - Niemcy https://www.sport.pl/sport/2,90694,,Austria___Niemcy,,100843270,6735.html (0:1). Fantastyczny gol z rzutu wolnego
Michaela Ballacka dał zwycięstwo i awans do ćwierćfinału Niemcom, ale w 5. minucie spotkania trybuny zamarły. Za sprawą Mario Gomeza. Niemiec stojąc dwa
metry przed pustą bramkę zamiast strzelić, kuriozalnie podbił piłkę. Ta wolno zmierzała do bramki i tyłem głowy zdążył ją wybić jeden z obrońców Austrii.
Pamiętacie? Euro 2008, mecz Austria - Niemcy (0:1). Fantastyczny gol z rzutu wolnego 
Michaela Ballacka dał zwycięstwo i awans do ćwierćfinału Niemcom, ale w 5. minucie spotkania trybuny zamarły. Za sprawą Mario Gomeza. Niemiec stojąc dwa metry przed pustą bramkę zamiast strzelić, kuriozalnie podbił piłkę. Ta wolno zmierzała do bramki i tyłem głowy zdążył ją wybić jeden z obrońców Austrii.

 

9. Zlatan Ibrahimovic jeszcze w Barcelonie

Nie zawsze Ibrahimovic może się cieszyć, tak jak po sobotnim meczu z Fiorentiną, gdy strzelił Borucowi z przewrotki, a jego Milan wygrał z Fiorentiną 1:0. Tu
Szwed jeszcze w barwach Barcelony. Nie trafia w meczu z Sevillą.

Nie zawsze Ibrahimovic może się cieszyć, tak jak po sobotnim meczu z Fiorentiną, gdy strzelił Borucowi z przewrotki, a jego Milan wygrał z Fiorentiną 1:0. Tu Szwed jeszcze w barwach Barcelony. Nie trafia w meczu z Sevillą.

8. Warto wypożyczać piłkarza


Mecz węgierskiej ekstraklasy pomiędzy Kecskemeti TE a Ujpestem, który długo musiał się śnić napastnikowi z Konga. Francis Litsingi, który wcześniej grał dla
Ujpestu miał szansę pokazać swojemu klubowi, że wypożyczanie go do Kecskemeti powinni przemyśleć dwukrotnie. Prawie mu się udało. Zabrakło naprawdę niewiele.
Mecz węgierskiej ekstraklasy pomiędzy Kecskemeti TE a Ujpestem, który długo musiał się śnić napastnikowi z Konga. Francis Litsingi, który wcześniej grał dla Ujpestu miał szansę pokazać swojemu klubowi, że wypożyczanie go do Kecskemeti włodarze Ujpestu powinni przemyśleć dwukrotnie. Prawie mu się udało. Zabrakło naprawdę niewiele.

7. Park Ji Sung był o włos

Gary Neville lepiej tej piłki nie mógł zagrać. A Park Ji Sung gorzej strzelić chyba nie był w stanie. Mecz Manchesteru United z Middlesbrough.
Gary Neville lepiej tej piłki nie mógł zagrać. A Park Ji Sung gorzej strzelić chyba nie był w stanie. Mecz Manchesteru United z Middlesbrough.

6. Yakubu w meczu Korea Płd - Nigeria (MŚ 2010)

Yakubu podczas meczu Nigeria - Korea Płd. na MŚ 2010 nie trafia do pustej bramki z dwóch metrów. Auć.

5. Koszmar Rui Miguela

Rui Miguel z CSKA Sofia fatalnie pudłuje w meczu Ligi Europejskiej. Jego CSKA w lipcu tego roku grało z północnoirlandzkim Clifronville.

4. Fahad Khalfan w meczu Katar - Uzbekistan (Igrzyska Azjatyckie 2010)

Jeszcze ciepłe. 15 listopada w meczu Katar - Uzbekistan w ćwierćfinale Igrzysk Azjatyckich. Autorem 18-letni Fahad Khalfan

Jeszcze ciepłe. 15 listopada w meczu Katar - Uzbekistan w ćwierćfinale Igrzysk Azjatyckich. Autorem 18-letni Fahad Khalfan

3. Lekka lipa Alana Gatagowa

"Lekka lipa" jak ocenili wyczyn Alana Gatagowa w meczu Lokomotiw Moskwa - Sibir rosyjscy komentatorzy.

2. Siedem i pół. Reż. Ilija Sivonjic

Podobno Ilija Sivonjic nie trafił tego z 7,5 cm. Jego Dinamo Zagrzeb grało w październiku 2009 roku z Cibalią Vinkovci.

1. Fantazja Kei Kamary made in USA

Piłka wpawdzie wpadła do bramki, ale... Napastnik Kansas City Wizards Kei Kamara nie trafił futbolówki nogą, udało mu sie to jednak ręką. Pierwsze miejsce za fantazję.