Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Nudne rewanże w Lidze Mistrzów? Nic z tych rzeczy [MEMY PO MECZU REAL - JUVENTUS]

Juventus był o krok od dogrywki w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Do szóstej minuty doliczonego czasu gry goście prowadzili 3:0. W 7. doliczonej minucie Cristiano Ronaldo pokonał Wojciecha Szczęsnego z rzutu karnego. Kilka chwil wcześniej za czerwoną kartkę zszedł z boiska Gianluigi Buffon. Internauci jak zwykle nie zawiedli i zareagowali na te wydarzenia boiskowe.
Memy po meczu Real Madryt - Juventus Memy po meczu Real Madryt - Juventus Internet

Memy po meczu Real Madryt - Juventus

Memy po meczu Real - Juventus Memy po meczu Real - Juventus Internet

Memy po meczu Real Madryt - Juventus Memy po meczu Real Madryt - Juventus internet