Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zdjęcie Ariela Borysiuka w szatni Lechii hitem internetu

W życiu pewne są tylko śmierć, podatki i... Ariel Borysiuk grający w Lechii Gdańsk - śmieją się kibice w internecie. Były reprezentant Polski wrócił do Lotto Ekstraklasy i po raz trzeci został piłkarzem gdańskiego klubu. We wtorek na twitterowym koncie Lechii pojawiło się zdjęcie z klubowej szatni z Arielem Borysiukiem pijącym kawę. No i poszło...
Lechia - Cracovia 4:2. Ariel Borysiuk Lechia - Cracovia 4:2. Ariel Borysiuk RENATA DĄBROWSKA

Lechia po raz trzeci

26-letni defensywny pomocnik nie przebił się w Anglii i postanowił wrócić do Polski. Były piłkarz Queens Park Rangers podpisał trzyletni kontrakt z Lechią Gdańsk i po raz trzeci został zawodnikiem gdańskiego klubu. Jego kontrakt w Anglii został rozwiązany za porozumieniem stron, Lechia nie musiała płacić QPR.

Ariel Borysiuk Ariel Borysiuk RENATA DĄBROWSKA

Borysiuk nie zagrał w tym sezonie ani jednego meczu w Championship. Wystąpił w dwóch meczach Pucharu Ligi Angielskiej. Łącznie uzbierał 14 spotkań w Anglii.

Były reprezentant Polski był w przeszłości zawodnikiem Legii Warszawa, FC Kaiserslautern, Wołgi Niżny Nowogród, Lechii Gdańsk i QPR.

Zdjęcie w szatni Lechii

We wtorek Lechia Gdańsk opublikowała na swoim koncie twitterowym zdjęcie Ariela Borysiuka w szatni. Piłkarz, mówiąc szczerze, nie wygląda na szczęśliwego.

I się zaczęło...

.
fangol

.
js

Syndrom Aarona Lennona