Patrice Evra jest nie do podrobienia! Legenda znowu zaskoczyła kibiców na instagramie

Francuz to jeden z najlepszych bocznych obrońców świata w XXI wieku. Z reprezentacją nie odniósł większych sukcesów, ale w klubach już tak. Grał w kilku finałach Ligi Mistrzów (w barwach Monaco, Manchesteru United i Juventusu), jednak wygrał tylko raz, z Czerwonymi Diabłami w 2008 roku. Ostatnio kontrakt rozwiązała z nim Marsylia i pozostaje bez klubu, ale jego fani i tak często go widują. Patrice Evra bryluje w mediach społecznościowych.
Patrice Evra Patrice Evra LAURENT CIPRIANI/AP

Evra składa życzenia na nowy rok!

36-latek życzy kibicom wszystkiego najlepszego w nowym roku i przekonuje, że trzeba cieszyć się chwilą i żyć tak, jakby każdy dzień był naszym ostatnim. 

Święty Mikołaj czy Patrice Evra?

Na Haloween również przesłał zabawny filmik!

Pamiętacie jak narozrabiał?

Podczas rozgrzewki Patrice Evra kopnął kibica swojego klubu w twarz i dostał czerwoną kartkę przed meczem Olympique Marsylia z Vitorią Guimaraes.
 
"L'Equipe" relacjonuje, że Evra poszedł początkowo porozmawiać z kibicami Marsylii, którzy przez niemal całą rozgrzewkę go lżyli. Gdy podszedł do fanów, od słów szybko przeszedł do czynów. Na nagraniach było widać, jak 36-letni obrońca reprezentacji Francji akrobatycznym ciosem nogą kopie jednego z kibiców w głowę.

UEFA postanowiła o zawieszeniu Patrice'a Evry do czerwca 2018 roku. Piłkarz musi również zapłacić 10 tysięcy euro kary. Olympique Marsylia rozwiązała kontrakt z piłkarzem.  Rozgoryczeni byli również kibice klubu, którzy kilka dni później wywiesili wymowny transparent:

"Myślałeś, że jesteś większy niż klub i kibice. Nie chcemy cię w naszych barwach. Wynocha, Evra" - taki napis widniał na kilkunastometrowej płachcie.

Evra odpowiedział: - Świetny wynik [chodzi o 5:0 z Caen - red], dobra robota panowie! Jestem z was bardzo dumny! Dziękuję prawdziwym kibicom Marsylii, czuję od was wielkie wsparcie - napisał 81- krotny reprezentant Francji.

Evra w MMA?

Sytuacja z kopniakiem była karygodna, ale MEMY wyjątkowo śmieszne...

Patrice Evra memy
Twitter

Patrice Evra memy
Twitter

Patrice Evra memy
Twitter

Evra słucha reggae?

Evra czy James Brown?

Co za technika kopnięć!

Świetne middlekicki w wykonaniu Francuza:

Evra i wielbłąd

Na deser... Evra i Cristiano Roanldo

Francuz robił także sobie jaja na instagramie z Ronaldo, którego zna z czasów gry w United.