Znakomite koszulki na przyszłoroczny mundial. Pierwsze przecieki koszulek reprezentacji Polski

W Internecie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczących koszulek reprezentacji Polski na przyszłoroczny mundial w Rosji. Na najbliższym mundialu czeka nas prawdziwy powrót do klasyki. Tematem przewodnim będą lata 90. A to wszystko dzięki Adidasowi, który zaprezentował fenomenalne wzory koszulek na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji. Większości reprezentacji ze stajni Adidasa zaprezentowała koszulki na mundial. W oczy rzucają się klasyczne wzory z lat dziewięćdziesiątych. Dominuje prosta stylistyka i geometryczne kształty.
Reprezentacja Polski w piłce nożnej świętuje po wygranym meczu z Czarnogórą rozegranym w ramach eliminacji do mundialu w Rosji (fot. AP Photo / Czarek Sokołowski) Reprezentacja Polski w piłce nożnej świętuje po wygranym meczu z Czarnogórą rozegranym w ramach eliminacji do mundialu w Rosji (fot. AP Photo / Czarek Sokołowski) Reprezentacja Polski w piłce nożnej świętuje po wygranym meczu z Czarnogórą rozegranym w ramach eliminacji do mundialu w Rosji (fot. AP Photo / Czarek Sokołowski)

Pierwsze przecieki koszulek reprezentacji Polski na mundial w Rosji

W Internecie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczących koszulek reprezentacji Polski na przyszłoroczny mundial w Rosji.

Na najbliższym mundialu czeka nas prawdziwy powrót do klasyki. Tematem przewodnim będą lata 90. A to wszystko dzięki Adidasowi, który zaprezentował fenomenalne wzory koszulek na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji.

Większości reprezentacji ze stajni Adidasa zaprezentowała koszulki na mundial. W oczy rzucają się klasyczne wzory z lat dziewięćdziesiątych. Dominuje prosta stylistyka i geometryczne kształty.

Pierwsze przecieki koszulek reprezentacji Polski Pierwsze przecieki koszulek reprezentacji Polski PolskaPilka24.net

Tak będą wyglądały koszulki reprezentacji Polski?

Jak poinformował portal PolskaPiłka24.net, tak mogą wyglądać koszulki reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata w Rosji. Ich producentem będzie firma Nike, która jest oficjalnym dostawcą sprzętu dla naszej reprezentacji.

To pierwsze przecieki koszulek reprezentacji Polski, a spirala spekulacji jeszcze będzie wzrastać.

Gdyby te informacje okazały się prawdziwe, to Polska zagrałaby w białych koszulkach z czerwonymi rękawami, a na białym tle można by dostrzec geometryczne kształty. Na dole T-shirty przechodziłyby w czerwień, którą Polska standardowo będzie mieć na spodenkach. 

Kilka reprezentacji pokazało już swoje oficjalne koszulki. Zobaczysz je dalej. 

Koszulki reprezentacji Argentyny Koszulki reprezentacji Argentyny Adidas

Argentyna nawiązuje do lat 90.

Koszulki Argentyny prezentują się bardzo okazale. Mamy tutaj tradycyjne biało-niebieskie pasy i czarne wykończenie. Warto jednak zwrócić uwagę na dużą przezroczystość niebieskiego koloru.

Koszulka Argentyny inspirowana jest strojami, w których piłkarze tego kraju występowali w 1993 roku.

Japonia Japonia Adidas

Japońskie "piżamy"

Koszulki reprezentacji Japonii są bardzo minimalistyczne, ale także nawiązują do ubiegłych lat. Na granatowym tle znajdziemy białe kropki. 

Koszulki wyglądają bardzo ładnie i również nawiązują do lat 90. 

Złośliwi uważają, że Japończycy będą grali w piżamach. 

Reprezentacja Niemiec Reprezentacja Niemiec Adidas

Reprezentacja Niemiec stawia na styl

Koszulki reprezentacji Niemiec są żywcem wyjęte z lat 90. Pierwszy komplet strojów to białe koszulki z geometrycznym czarnym motywem na wysokości klatki piersiowej. 

Strój Niemców nawiązuje do koszulek z MŚ 1990.

Reprezentacja Hiszpanii Reprezentacja Hiszpanii Adidas

Kontrowersje w Hiszpanii

Koszulki, w których hiszpańscy piłkarze wystąpią podczas przyszłorocznego mundialu, wzbudziły ogromne kontrowersje.

Niektórzy dopatrują się w nich motywów, które przypominają flagę II Republiki Hiszpańskiej zakończonej przez wojnę domową. Wojna ta doprowadziła do czasów dyktatury Franco.

Na boku koszulek znajduje się czerwono-żółto-purpurowy motyw. Jak zaznaczył Adidas, to nawiązanie do występu Hiszpanów z 1994 roku, gdy dotarli do ćwierćfinału mistrzostw świata. 

Nikt w Hiszpanii nie planuje jednak zmian koszulek na mundial. 

Koszulki Kolumbii Koszulki Kolumbii Adidas

Agresywna Kolumbia

W takich koszulkach zaprezentują się James Rodriguez i spółka. Żółte trykoty zostały ozdobione motywami w narodowych barwach i mają symbolizować błyskawice.

Szybkość, zwinność i decyzyjność - to według Adidasa widzimy na koszulkach.

Koszulki Kolumbijczyków nawiązuje do tych z MŚ 1990.

Reprezentacja Rosji Reprezentacja Rosji Adidas

Koszulki Rosji jak za dawnych lat

Koszulki, w których Rosjanie wystąpią na mundialu organizowanym w ich kraju nawiązują do tych, w których drużyna ZSRR występowała w 1988 roku. Ma to być powrót do wielkich czasów rosyjskiego futbolu.

Belgia Belgia Adidas

Geometryczna Belgia

Koszulki Czerwonych Diabłów, czyli Belgii również nawiązują do dawnych lat. Na krwiście czerwonym tle możemy zobaczyć geometryczną przekładankę złożoną z żółto-bordowych kwadratów.