Największe seksskandale w historii piłki nożnej

Piłka nożna to nie tylko emocje na boisku. Kibice żyją też tym, co dzieje się po nim. A często dzieje się bardzo dużo. W tabloidach często możemy trafić historii... seksskandali z udziałem piłkarzem. Również tych najsłynniejszych i najlepszych.
Ashley i Cheryl Cole Ashley i Cheryl Cole Ashley i Cheryl Cole, mirror.co.uk

Seksafera z udziałem Ronaldo. Prostytutki okazały się mężczyznami

Piłka nożna to nie tylko emocje na boisku. Kibice żyją też tym, co dzieje się po nim. A często dzieje się bardzo dużo. W tabloidach często możemy trafić historii... seksskandali z udziałem piłkarzem. Również tych najsłynniejszych i najlepszych.

Wilfried Zaha, Lauren Moyes Wilfried Zaha, Lauren Moyes int.

Wilfried Zaha i córka Davida Moyesa

Romans Wilfrieda Zahy z Manchesterem United był krótki. Pomocnik najpierw został zesłany do rezerw, a potem odsprzedany z powrotem Crystal Palace.

Podobno wszystko z powodu romansu piłkarza... z Lauren Moyes. Co więcej, Zaha miał zostać przyłapany z córką managera w łóżku.

Ronaldo

Piłkarz Corinthians był kiedyś zawodnikiem między innymi Milanu. Był też (i jest) zawodnikiem kontuzjogennym i po doznaniu jednego z urazów w barwach mediolańczyków, pojechał do Brazylii leczyć nogę. Nie wiadomo czy klubowi lekarze przewidzieli dla niego taką rehabilitację, wiadomo za to, że Ronaldo 1 (zwany także ''Grubym Ronaldo'') został przyłapany, kiedy zamówił trzy prostytutki. A raczej trzech prostytutków, bo powabne damy okazały się być w istocie nieco mniej powabnymi panami.

Informacja wyciekła do mediów, gdy jedna z trzech wynajętych przez piłkarza kobiet, które okazały się mężczyznami, odmówił(a) przyjęcia pieniędzy w zamian za milczenie.

Terry Terry int.

John Terry

Największa afera łóżkowa w brytyjskim futbolu wybuchła, gdy gazety ujawniły, że były kapitan reprezentacji Anglii John Terry miał czteromiesięczny romans z partnerką życiową kolegi z kadry - Wayne'a Bridge'a - Vanessą Perroncel. Terry poprosił sąd, by zakazał prasie publikacji informacji na temat romansu. Sąd przychylił się do tej prośby, jednak zakaz został po tygodniu zniesiony.

Po wybuchu afery Terry został pozbawiony opaski kapitana reprezentacji. Potem jednak został nim ponownie.

Beckham Beckham int.

David Beckham

W kwietniu 2004 r. tabloid "News of the World" opublikował wyznania byłej asystentki Davida Beckhama, Rebekki Loos, która szczegółowo opisywała romans, jaki miała z piłkarzem. Tydzień później modelka Sarah Marbeck wyznała, że dwa razy spała z Beckhamem. Piłkarz zaprzeczył oskarżeniom.

Niezależnie od ich prawdziwości doniesienia wywołały kryzys w małżeństwie Beckhamów, co na łamach kobiecej prasy przyznała Victoria Beckham.

rooney rooney int.

Wayne Rooney

Związek Wayne'a Rooneya z Coleen McLoughlin omal nie legł w gruzach, gdy tabloidy opublikowały wyznania prostytutki Helen Wood, która twierdziła, że piłkarz zapłacił jej i jej koleżance Jennifer Thompson 1200 funtów za seks.

W tym czasie McLoughlin była w piątym miesiącu ciąży. Rooney przyznał się, że popełnił błąd tylko ten jeden raz. Żona mu przebaczyła.

[] [] int.

Ribery, Benzema i nieletnia prostytutka

Większy skandal wybuchł w kadrze Francji przed mistrzostwami świata w RPA w 2010 roku, gdy okazało się, że jej piłkarze korzystali z usług nieletniej prostytutki. Franckowi Ribery'emu i Karimowi Benzemie groziło nawet więzienie.

Całą sprawę ujawniła Zahia Dehar, 18-letnia (w momencie ujawniania) prostytutka, która przyznała, że uprawiała seks z kilkoma zawodnikami reprezentacji Francji, gdy jeszcze nie była pełnoletnia. Dodała jednak, że żaden z piłkarzy nie miał świadomości, że jest ona nieletnia.

14 prostytutek z kadrą Meksyku

Piłkarze miejscowej drużyny narodowej wynajęli 14 prostytutek i - jak doniosły media - transwestytę, by świętować zwycięstwo w towarzyskim meczu z Kolumbią. W imprezę zaangażowani byli podobno wszyscy zawodnicy kadry Meksyku, zawieszeniami na pół roku ukarano jednak tylko dwóch - Carlosa Velę i Efraina Juareza. Pozostałych jedenastu zawodników musiało zapłacić karę 50 tys. pesos.

Ashley i Cheryl Cole Ashley i Cheryl Cole Ashley i Cheryl Cole, mirror.co.uk

Ashley Cole

Niedługo trwało małżeństwo Ashleya Cole'a z piosenkarką Cheryl Tweedy. Para pobrała się we wrześniu 2004 r.

Już po półtora roku omal nie doszło do rozstania, gdy tabloidy opublikowały oskarżenia, że tuż po ślubie Cole miał trzy romanse. Po kolejnych podobnych doniesieniach, dwa lata później, Cheryl Cole wniosła do sądu o rozwód. Oficjalnie dostała go 3. września 2010 r.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.