Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Instagram podsumował rok. 15 najpopularniejszych zdjęć i filmów sportowców

Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych poinformował, które sportowe wrzutki zostały w tym roku najwięcej razy polubione lub podane dalej. Oto królowie Instagrama i serc kibiców!

Neymar

Aż pięć spośród najpopularniejszych postów należało do brazylijskiego napastnika Barcelony. Najwyraźniej, Neymar umie śmiać się z siebie, bo jeden z nich dotyczy numeru, który wyciął mu Luis Suarez:

 

Na kolejnym popularnym filmie Neymar z kolegami z kadry biorą udział w popularnym "Running Man Challenge":

 

Znalazł się tu też filmik, który to Neymar opublikował dalej. Z konta Justina Biebera. Brazylijczyk spędził trochę czasu z kanadyjskim piosenkarzem znanym z zamiłowania do sportu i pokopał piłkę w ogrodzie Biebera:

 

Znalazło się też miejsce dla dwóch złotych medali z igrzysk w Rio: Neymar gryzie swój, piłkarski a siatkarz Bruno Rezende ma własny:

 

I jeszcze jedna szalenie popularna fota Neymara, tuż po wygraniu finału olimpijskiego (5:4 z Niemcami w rzutach karnych):

Leo Messi

Kolejnym producentem hitowych treści po sportowej stronie Instagrama jest Lionel Messi. Gwiazdor Barcelony chwalił się pierwszymi krokami synka:

 

Dużo lajków zbierają też zwierzaki. Zwłaszcza gdy są większe od właścicieli:

Cristiano Ronaldo

Skoro powiedziało się "Messi", trzeba powiedzieć też "Ronaldo". Olbrzymią popularnością cieszył się filmik, na którym gwiazda Realu Madryt chwali się... treningiem pływackim. No cóż, jesteśmy w Internecie.

 

Ronaldo pokazał też kibiców, wiwatujących na cześć portugalskich piłkarzy po Euro 2016. Najwidoczniej, kibicom się spodobało.

 

Mamy też Ronaldo we Francji podczas Euro 2016...

 

I dumnego Portugalczyka z pucharem:

James Rodriguez

Pomiędzy czterech pozostałych sportowców z toną popularnych wrzutek wdarł się jeden niepozorny Kolumbijczyk. To James Rodriguez, cieszący się z wygrania Ligi Mistrzów!

LeBron James

Na koniec, wielce popularne posty LeBrona Jamesa. Wystarczy, że koszykarz pośpiewa...

 

...albo powie trofeum za wygranie NBA, że bardzo je kocha...

 

...a nawet tylko zademonstruje ja fanom.

 

I co, chyba przyznacie, że obyło się bez niespodzianek? A może pamiętacie jakieś znakomite wrzutki, które nie zyskały popularności, na jaką zasługiwały? Komentujcie!