Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole, których nie widzieliście, bo oglądacie Euro [WIDEO]

Zapraszamy na przegląd najpiękniejszych bramek, które znikają w odmętach internetu, bo wszyscy zajęci są trwającymi mistrzostwami Europy we Francji. Dziś w programie m.in. wspaniały rzut wolny legendarnego Pirlo, bomba z ponad 40 metrów i fantastyczne gole z Copa America.

Andrea Pirlo

Legendarny Włoch wreszcie doczekał się bramki w amerykańskiej lidze. W wygranym meczu New York City z Philadelphia Union (3:2) Pirlo strzelił ładnego gola z rzutu wolnego. Miejmy nadzieję, że to nie ostatni tak wspaniały gol 37-letniego Włocha w jego profesjonalnej karierze!

Jesper Hellgren

Cudownego gola obejrzeli sympatycy piątej ligi szwedzkiej. Jesper Hellgren posłał w kierunku bramki rakietę z ponad 40 metrów. To jest spektakularny gol!

Wcale nie dziwimy się, że w kilka dni zyskał ogromną popularność w mediach społecznościowych w Szwecji.

Pedro

Na turnieju we Francji Pedro nie zaliczył ani minuty. Już zdążył poskarżyć się na to podczas konferencji prasowej mówiąc, że nie ma sensu przyjeżdżać na turniej dla samej atmosfery. My nie mamy nic przeciwko jeśli na treningach będzie strzelał takie gole. To trafienie jest bardzo miłe dla oka:

Leo Messi

W cieciu Euro 2016 w Stanach Zjednoczonych zespoły walczą o zwycięstwo w Copa America. Do finału awansowała Argentyna i Chile.

W dojściu do finału Argentyńczykom bardzo pomógł Leo Messi, który w półfinale USA zdobył kapitalną bramkę z rzutu wolnego:

Gonzalo Higuain

W formie podczas Copa America jest także Gonzalo Higuain. Król strzelców Serie A doskonale rozumie się z Lionelem Messim, czego doskonałym przykładem jest wspaniały gol w meczu z Wenezuelą.

Alexis Sanchez

W finale Argentynie będą chcieli napsuć krwi obrońcy tytułu z Chile. Ich lider, Alexis Sanchez także na tym turnieju pokazał się już kilka razy ze świetnej strony. Gol z Panamą to jedna z ozdób Copa America 2016.

Philippe Coutinho

Brazylia na Copa America zawiodła na całej linii. Z rozgrywkami pożegnała się już po fazie grupowej. Z turnieju dobre wspomnienia zachowa pewnie tylko Philippe Coutinho, który udowodnił, że jego brak w kadrze podczas MŚ w 2014 roku był błędem.

Jego gol w meczu z Haiti był nietuzinkowej urody:

Więcej o: