Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kongres FIFA. Blatter zostaje, a internety szaleją! [MEMY]

Sepp Blatter pozostanie prezydentem FIFA na kolejną czteroletnią kadencję. W pierwszej turze pokonał Alego ibn Husajna 133 do 73. Z drugiej tury jordański książę się wycofał. Internauci jednak nie mają zamiaru się z niczego wycofywać i jak robili, tak wciąż tworzą prześmiewcze memy z Blatterem w roli głównej. Który najlepszy?
Ojciec Chrzestny Ojciec Chrzestny Internet

Ojciec Chrzestny FIFA

Holendrzy z AD Sportweld bardzo dobitnie wyrazili się na temat kolejnej już kadencji Szwajcara. Czy naprawdę piłką rządzi mafia?

Łańcuch z hajsu Łańcuch z hajsu Internet

Blatter:

"Chodzi o to, panie i panowie, że chciwość, z braku lepszego określenia, jest dobra. Chciwość jest słuszna. Chciwość jest skuteczna. Chciwość oczyszcza, chwyta istotę ducha ewolucji. Chciwość w każdej formie: chciwość życia, pieniędzy, miłości, wiedzy odznaczyła się rozwojem ludzkości (...)" - Gordon Gekko

Sepp Blatter Sepp Blatter Internet

Blatter:

Sepp Blatter 365 dni w roku budzi się z myślą, że był, jest i będzie prezydentem FIFA. Amen.
"Wszystko przebiega zgodnie z moim planem, jestem bezwzględnie inteligentny." - Doktor Plama.

Nevermind Nevermind Internet

Kasa, misiu kasa!

Słynna okładka zespołu Nirvana. Sepp Blatter w pogodni za forsą.

Głupi i Głupszy Głupi i Głupszy Internet

Blatter i jego wierni

Skąd takie poparcie Blattera podczas głosowania? Internauci mają na to odpowiedź!

 

 

Sepp Blatter Sepp Blatter Internet

Nowa/ stara miotła...

Blatter bez najmniejszego problemu wygrał kolejne wybory. Przypomnijmy, że 79-letni Szwajcar przewodniczy międzynarodowej federacji od 1998 roku.

Głosowanie Głosowanie Internet

Blatter - człowiek nie do ruszenia

"W przypadku wyborów, wiedza, doświadczenie i wynikająca z nich mądrość nie mają kompletnie żadnego znaczenia." - Erik von Kuehnelt-Leddihn.

Blatter off Blatter off Internet

Blatter fotela nie odda

Szwajcar w pierwszej turze pokonał Alego ibn Husajna 133 do 73. Z drugiej tury jordański książę się wycofał. Przed czterema laty, kiedy po raz kolejny wygrywał Blatter, otrzymał 186 na 203 możliwe głosy. Nie miał wtedy kontrkandydata.

OMG! OMG! Internet

Czy jeszcze będzie normalnie?

- Nadeszły bardzo trudne czasy dla światowego futbolu. To wymaga od nas zmian. Nie jestem w stanie monitorować wszystkich i cały czas. Jeśli ktoś chce popełniać przestępstwa, to będzie to robił i będzie próbował to ukryć - powiedział Blatter w trakcie przemowy.

Tak, nie ma to jak porządnie umyć ręce.

Cool Gang Cool Gang Internet

Blatter i jego gang

Choć zdjęcie przypomina kadr z konkursu Eurowizji, czy jednego z talent show, to Blatter wcale nie prosi żebyście wysyłali na niego smsy. To zwykłe gesty, które znają tylko prawdziwi ludzie ulicy.

FIFA FIFA Internet

Krótka piłka. Blatter zostaje w FIFA, a koledzy pod lupą FBI

Na dwa dni przed planowanymi na piątek wyborami prezydenta FIFA, siedmiu prominentnych działaczy tej organizacji zostało zatrzymanych w Zurychu na zlecenie wymiaru sprawiedliwości USA i usłyszało zarzuty korupcyjne. Chodzi o kwoty w sumie ponad 100 mln dolarów. Osobne śledztwo Szwajcarów skupia się na nieprawidłowościach przy przyznaniu Rosji i Katarowi praw do organizacji mistrzostw świata w 2018 i 2022 roku.

W gronie zatrzymanych znaleźli się wiceprezydenci FIFA Jeffrey Webb z Kajmanów oraz Urugwajczyk Eugenio Figueredo oraz Kostarykanin Eduardo Li, Nikaraguańczyk Julio Rocha, Costas Takkas z Kajmanów, Wenezuelczyk Rafael Esquivel i Brazylijczyk Jose Maria Marin.

Sepp Blatter Sepp Blatter Internet

Blatter spokojny o przyszłość

Szwajcar nie wydaje się być człowiekiem, który martwi się o ciemną stronę FIFA.

Dead Man Walking Dead Man Walking Internet

Przyjdzie kryska na Matyska?

Według Brytyjczyków Blatter w tej chwili cieszy się z wygranej, ale prędzej czy później wpadnie w kłopoty.

My pytamy: to prędzej czy później?