Trybuna Kibica. Najbardziej spektakularni kibice mistrzostw Europy

Czyli ci, których przeoczyć podczas polsko-ukraińskiego turnieju się nie da

Holenderski Indianin

Najbardziej znany fan Oranje, podążający za swoją reprezentacją od wielu turniejów. Podczas Euro 2012 niewątpliwie nie miał powodów do radości, jako że ekipa Berta van Marwijka zachowała już tylko matematyczne szanse na awans do ćwierćfinału. Jednak Indianin i tak w nie nie wierzył i po meczu Holandii z Niemcami zapowiedział już, że nie będzie czekał na trzecie spotkanie, z Portugalią, i wraca do domu.

Manolo

To prawdziwa kibicowska legenda. Słynny Manolo ze swoim bębnem, baskijskim beretem i koszulką z numerem 12 jeździ za hiszpańską kadrą od równo 30 lat i jest jednym z najbardziej znanych fanów futbolu na świecie. Więcej o nim przeczytacie tutaj

Bliżej nieznany kibic Niemców

Pojawił się na trybunach podczas spotkania z Portugalią, wzbudzając powszechny zachwyt. Zdjęcie chyba wyjaśnia dlaczego. Teraz fotoreporterzy z całego świata czekają tylko na to, kiedy po raz kolejny będą mogli go upolować swoimi obiektywami na trybunach.

Niemieccy bębniarze

Jest ich pięćdziesięciu, jak łatwo się domyśleć mają bębny i wszyscy są z północnej i zachodniej Bawarii. Czyli - jak domyśleć się równie łatwo, wspierają reprezentację Niemiec. Cała grupa nazywa się 'Bateria quem é?' i już zdążyła podbić serca wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć ją we wrocławskiej strefie kibica

Shakira

W kategorii kibiców 'spektakularnych' kolumbijskiej gwiazdy muzyki nie mogło oczywiście zabraknąć. Piosenkarka pojawiła się na meczu Hiszpanii z Irlandią, co nie dziwi, jako że od dłuższego czasu jest w związku ze środkowym obrońcą hiszpańskiej kadry Gerardem Pique.

Irlandczycy


 

Zbiorowe wyróżnienie. Fani drużyny z Zielonej Wyspy podbili serca chyba wszystkich. Nie sposób ich nie zauważyć, bo bawią się głośno i świetnie. Dodatkowo są niezwykle sympatyczni, a nosów na kwintę nie spuszczają nawet po kolejnych porażkach swojej reprezentacji. I jak też oni kibicują!

Więcej o:
Copyright © Agora SA