Tańczyć kibic może, trochę lepiej, lub trochę gorzej

Gdy kibiców rozpiera entuzjazm w związku z pomyślnym przebiegiem sportowych zmagań, trybuny z widowni przeistaczają się w scenę, na której można zobaczyć równie porywające przedstawienia - na przykład taneczne. Kibice uwielbiają tańczyć, a robią to na różne sposoby - niezależnie od jakości, są to próby bardzo spektakularne.

Mini lista przebojówSiła rażenia przeboju Bon Jovi nigdy nie była tak wielka. W kibicu Boston Celtics i najwyraźniej wielkim fanie zespołu pochodzącego z Vancouver, wyzwoliła siłę i odwagę, by przejąć kontrolę nad spektaklem i powrócić do dziecięcych czasów, kiedy wystarczyło poruszać odpowiednio ustami, by czuć się prawdziwą gwiazdą muzyczną.

Do the PoznańRównie duże wrażenie robią tańce wykonywane przez dużą grupę kibiców jednocześnie. Niezbyt skomplikowany, ale oryginalny układ choreograficzny zaproponowany przez kibiców Lecha podczas rozgrywek Ligi Europejskiej tak się spodobał fanom Manchesteru City, że zaczęli ten same skoki wykonywać na własnym stadionie podczas rozgrywek Premier League.

Dyskoteka wesołego człowiekaTen styl taneczny pamiętamy ze szkolnych potańcówek. Na każdym parkiecie znalazł się jeden szaleniec, który postanawiał spalić więcej kalorii podczas jednej piosenki, niż przyjął podczas jednego dwudaniowego obiadu. Kibic hokejowego klubu Pittsburgh Penguins jest kolejnym, który wysłał nas w podróż sentymentalną do czasów młodości.

Szczypta egzotykiBawić się na trybunach umieją również w Iranie. Fani FC Tractor, piłkarskiego zespołu z miasta Tabriz we Wschodnim Azerbejdżanie ? irańskiej prowincji, wykonują tańce ludowe na trybunach swojego stadionu.

Waka waka dla MessiegoGwiazdor reprezentacji Argentyny porywa tłumy, czasem podrywa do tańca tych, którzy w czasach młodości raczej podpierali ścianę, niż uczyli się tanecznych kroków. Nie można im jednak odmówić prawa do tego uroczego spontanu.

Szczypta egzotyki z elementami tańca twarzyTen egipski fan piłkarski połączył tradycję z nowoczesnością prezentując taniec, w którym bliskowschodnim rytmom przyprawiono gębę, naprawdę zabawną.

Orientalne tańce synchroniczneKoreańczycy znani są ze swojej dyscypliny w pracy, jak widać, do celebrowanie sportowych zmagań podchodzą równie poważnie ze wskazaniem na ?równie?. Efekt powalający, przyznajcie.

Więcej o: