Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Internet śmieje się z Puyola i Messiego [NAJLEPSZE MEMY]

13468907
Internauci nie mają litości - po efektownym zwycięstwie Realu na Camp Nou (3:1) portale społecznościowe zalała fala memów z Carlesem Puyolem w roli głównej. Filar barcelońskiej defensywy przy drugim golu dla 'Królewskich' dał się w dziecinny sposób ograć di Marii. Nie pomógł efektowny szpagat, Real trafił na 2:0, a podłamani Katalończycy nie byli w stanie się podnieść. Internauci nie mają litości - po efektownym zwycięstwie Realu na Camp Nou (3:1) portale społecznościowe zalała fala memów z Carlesem Puyolem w roli głównej. Filar barcelońskiej defensywy przy drugim golu dla 'Królewskich' dał się w dziecinny sposób ograć di Marii. Nie pomógł efektowny szpagat, Real trafił na 2:0, a podłamani Katalończycy nie byli w stanie się podnieść.
Po słynnym karnym Sergio Ramosa w półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem pożywkę mieli fani Bayernu i antagoniści Realu. Dziś kibice Realu mogą się odegrać na Barcelonie... Po słynnym karnym Sergio Ramosa w półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem pożywkę mieli fani Bayernu i antagoniści Realu. Dziś kibice Realu mogą się odegrać na Barcelonie...
Puyol (i Barcelona) w rozkroku. Nad przepaścią? Puyol (i Barcelona) w rozkroku. Nad przepaścią?
Oczywiście, po przegranej z Realem obrywa się także Leo Messiemu. Argentyńczyk w środę był niewidoczny, co triumfalnie obwieszają fani Realu. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Oczywiście, po przegranej z Realem obrywa się także Leo Messiemu. Argentyńczyk w środę był niewidoczny, co triumfalnie obwieszają fani Realu. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Poszukiwań niewidocznego Messiego ciąg dalszy. Na załączonym obrazku - gdzie jest Wally? Poszukiwań niewidocznego Messiego ciąg dalszy. Na załączonym obrazku - gdzie jest Wally?
Komentarze (1)
Internet śmieje się z Puyola i Messiego [NAJLEPSZE MEMY]
Zaloguj się
  • barcaa16

    Oceniono 3 razy -1

    gratuluję kreatywności. Brak mi słów na to, jak żałośni potrafią być ludzie. Gdzie jest Messi? Na samym szczycie, gdzie wy nigdy nie dojdziecie. Chcielibyście osiągnąć w życiu tyle, co on (albo chociaż 10%). Zachowanie typowe dla fanów realu, dlaczego nie byli tacy mądrzy jeszcze parę tygodni temu, gdy Barca rozprawiała się bez problemu z każdym przeciwnikiem?! Teraz łatwo się śmiać, może pośmiejecie się też z niedawnego samobója Ronaldo?? Ha ha To chyba zabawniejsze niż walka Puyola przed utratą bramki. Ludzie ogarnijcie się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX