Liczba oddanych głosów: 7

Komentarze (1)

• terapia111

0

...gdzie Lech nie może tam "przypadek" pomoże....Takie samo bydło ( z racami) jak we Wrocku zrobili kibole- lechici w meczu z Łks-em.... I co ? I goowno... )

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

• 90. min. + 5

KONIEC. Śląsk remisuje 1:1 z Lechem Poznań i nie wykorzystuje szansy na zajęcie pierwszego miejsca w lidze. Poznaniacy przedłużają serię ligowych meczów bez porażki do sześciu.

We Wrocławiu będziemy mieli jeszcze emocje. Sędzia dolicza aż 5 minut do podstawowego czasu gry.

• 85. min.

5 minut do końca spotkania.

• GOOOOOOL

83. min.

GOOOOOOOL! LECH DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA! Kiedy wydawało się, że goście nie zdołają zremisować, sprawy w swoje ręce wziął Darko Jevtić. Kapitan Lecha strzelił pięknego gola z rzutu wolnego, nie dając szans Matusowi Putnockiemu.

• 80. min.

10 minut do końca spotkania. Śląsk pewnie kontroluje przebieg gry.

• 72. min.

Jednak nie ma gola! Tomasz Musiał zmienił decyzję po wideoweryfikacji. Przy strzale Cholewiaka na spalonym był Puerto.

• 72. min.

CHOLEWIAK!!! GOSPODARZE PODWYŻSZAJĄ PROWADZENIE! Pomocnik wrocławian, z konieczności grający na pozycji napastnika, najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i mocnym strzałem lewą nogą pokonał van der Harta.

• 67. min.

Kolejna dobra okazja Śląska! Po rzucie wolnym głową uderzał Israel Puerto, ale minimalnie chybił.

• 63. min.

Mają dziś problem z celnością poznaniacy. Dotychczas w meczu ze Śląskiem oddali zaledwie jeden celny strzał.

• 62. min.

Ależ pech Lecha! Tiba dobrze uderzył zza pola karnego, ale piłka trafiła w słupek. Pierwszy dopadł do niej Gytkjaer. Jego dobitka została jednak zablokowana przez jednego z obrońców.

• 61. min.

Amaral próbował uderzać z dystansu, ale zrobił to fatalnie. Zrobił to bowiem tak, że piłka wyszła poza linię... boczną boiska.

• 60. min.

Wyraźnie spieszy się Lechowi. Goście próbują przedostać się pod pole karne Śląska bardzo szybko, ale pośpiech często nie idzie w parze z jakością.

• 52. min.

Śląsk marnuje kolejną okazję do podwyższenia prowadzenia! Chrapek dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie głową uderzał Cholewiak. Jego strzał był jednak niecelny.

• 49. min.

Ależ było blisko wyrównania! Pięknie uderzał zza pola karnego Amaral, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę Putnockiego.

• 47. min.

Ogromne zamieszanie pod bramką Lecha. Picha miał bardzo dobrą okazję do strzelenia gola, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem, przez co piłkę odbił van der Hart. Zawodnik gospodarzy próbował dobijać, ale ostatecznie jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z obrońców.

• PILNE

46. min.

ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• 45. min.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Śląsk Wrocław po pierwszych 45 minutach prowadzi z Lechem Poznań 1:0.

• 40. min.

5 minut do końca pierwszej połowy spotkania. Gospodarze przeważają, ale na razie drugi raz przewagi nie zamienili na gola. Goście nie potrafią w żaden sposób zagrozić wrocławianom.

• 38. min.

Chrapek pokonuje van der Harta, ale nie ma gola. Sędzia Tomasz Musiał odgwizdał spalonego. Wciąż jest 1:0.