Lechia Gdańsk
(11)

Liczba oddanych głosów: 47

• 90. min. + 5

Pierwsza wygrana Lechii na wyjeździe od października 2016 roku. Zwycięstwo to przedłuża nadzieje Lechii w walce o mistrzostwo Polski. Jutro na jej zwycięstwo odpowiadać będą Lech i Legia, które na wyjeździe zmierzą się odpowiednio z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza i Pogonią Szczecin.

Koniec meczu. Wisła walczyła do samego końca, ale nie dała rady uratować przynajmniej punktu.

• 90. min. + 1

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 89. min.

Gorąco na boisku. Sędzia co i rusz gwiżdże faule na piłkarzach Lechii. Z jego decyzjami nie zgadzają się wiślacy, którzy uważają, że rywale symulują. Gorąco jest.

• 85. min.

Kolejna kartka, tym razem dla Bartosza.

• 84. min.

Kartka dla Głowackiego.

• 84. min.

Dwa rzuty rożne dla Wisły. Po drugim blisko strzelenia gola był Gonzalez, ale uderzył głową ponad bramką.

• 82. min.

Kartka dla Janickiego i Malocy.

• 81. min.

Szansa dla Wisły po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Na bramkę uderzał Zachara, ale jednak niecelnie.

• 79. min.

Kartka dla Sadloka za faul na Flavio, a później za dyskusje z sędzią.

• 77. min.

Mączyński wysoko nad bramką.

• 76. min.

Paweł Stolarski w miejsce Lukasa Haraslina.

• 72. min.
  • 70. min.

Ależ blisko Bartosz gola, zaraz po wejściu na boisko! Doskonała, kombinacyjna akcja Wisły zakończona dwiema interwencjami Duszana Kuciaka!

• 69. min.

Jakub Bartosz w miejsce Patryka Małeckiego, czyli ostatnia zmiana w Wiśle. Trener Ramirez szuka pomysłu na ożywienie gry zespołu.