Bruk-Bet Termalica Nieciecza
(25)

Liczba oddanych głosów: 99

• 90. min. + 3

KONIEC. Wisła pokonuje Bruk-Bet po dwóch golach Ondraszka. Dla krakowian jest to dopiero czwarta wygrana w tym sezonie. Dzięki niej odbijają się od dna, czyli ostatniego miejsca w tabeli, które zajmowali po 12 kolejkach.

Wiemy, że nie było łatwo, ale wszystkim, co z nami wytrwali - dziękujemy (DZIĘ-KU-JE-MY!!, DZIĘ-KU-JE-MY!!, DZIĘ-KU-JE-MY!!). I zapraszamy na kolejne relacje, mamy nadzieję, że z ciekawszych meczów, niż to Wisły z Bruk-Betem.

Dobrej nocy.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

ZMIANA W WIŚLE. Schodzi Małecki, w jego miejsce Brlek.

• 88. min.

Dośrodkowanie Guilherme w pole karne, ale tam radzą sobie obrońcy Wisły. Konkretnie Guzmics.

• 87. min.

Gutkovskis mija Sadloka, ale nie radzi sobie z Guzmicsem.

• 86. min.

Jović wznawia grę rzutem z autu. Nic wielkiego się nie dzieje.

• 85. min.

Wisła rusza z akcją. Małecki podaje do Sadloka, ten dorzuca piłkę w pole karne, ale tam przytomnie zachowuje się Pilarz, który wychodzi z bramki i piąstkuje futbolówkę przed siebie.

• 83. min.

Kędziora walczył z Guzmicsem w polu karnym. Małecki zdziwiony, że sędzia nie wskazuje na 11. metr. Ale chyba słusznie.

• 81. min.

Rzut wolny dla Niecieczy z prawej strony pola karnego. Okazja do dośrodkowania.

• 80. min.

Bruk-Bet szybko z autu. Próbuje wyglądać na taki, któremu się spieszy. Ale jakoś nie dajemy się nabrać. Tak samo, jak nie daje się nabrać (na kolejne dalekie podania w kierunku napastników) defensywa Wisły.

• 79. min.

Trzecia zmiana w Niecieczy. Smuczyński za Gergela.

• 77. min.

Guilherme uderza nad murem, ale prosto w Załuskę.

• 74. min.

Kolejny rzut wolny dla Wisły. Znowu Sadlok i znowu nic.

• 72. min.

Złe dośrodkowanie Sadloka. Zacznie Pilarz.

• 71. min.

Rzut wolny dla Wisły po faulu na Joviciu. Do bramki gości 30 metrów.

• 69. min.

GOOOOOOOOLLLLLLL!!!! Ondraszek! Pewny strzał w prawy dolny róg. Wisła - Bruk-Bet 2:0.

• 68. min.

RZUT KARNY DLA WISŁY! Fryc fauluje Małeckiego.

• 66. min.

Przez godzinę nie wychodzi, ale ci dalej swoje... Bruk-Bet wciąż próbuje atakować poprzez dalekie prostopadłe podania do napastnika. Ewentualnie dośrodkowania ze skrzydła (to też nie wychodzi za specjalnie Wiśle).

• 63. min.

To mógł, a może i nawet powinien być gol! Ale spartaczona sytuacja! Masakra... Wrzutka Jovicia w pole karne, tam z piłką mija się Ondraszek, ale przy nodze ma ją Małecki, który choć ma dużo miejsca, czasu, to woli uderzyć od razu. Efekt? Piłka przelatuje wysoko nad bramką.

• 61. min.

ZMIANA. Podwójna u gości: boisko opuszcza Jovanović, w jego miejsce wchodzi Kędziora. Z kolei Babiarza zastępuje Nowak.