Cracovia Kraków
(8)

Liczba oddanych głosów: 22

• 90. min. + 4

Śląsk cały mecz miał przewagę. Wygrywał 2:0 po dwóch golach Grajciara. Covilo zdobył kontaktową bramkę, a sędzia w doliczonym czasie gry podyktował niesłusznego karnego dla gości. Szansę wykorzystał Dąbrowski i mecz zakończył się remisem.

Koniec meczu!

• GOOOOOOL

90. min. + 4

Dąbrowski pewnie! Remis w ostatnich chwilach meczu.

• 90. min. + 3

Karny dla Cracovii! Jendrisek upadł, bo nie trafił w piłkę, a sędzia się myli i dyktuje karnego!

Doliczone trzy minuty.

• 88. min.

Cracovia przestała wierzyć. Teraz kontra Śląska i faul. Dankowski z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

• 84. min.

Mervo kontuzjowany i musi zejść. Za niego Riera

• 78. min.

Vestenicky w pole karne, ale za słabo. Po chwili kolejne dośrodkowanie Wójcickiego i znowu Vestenicky, który uderza za lekko, Kamenar broni.

• 71. min.

Vestenicky wszedł za Piątka

• 70. min.

Cracovia przyciska coraz bardziej. To się jeszcze może różnie skończyć!

• GOOOOOOL

64. min.

Bramka kontaktowa! Dośrodkowanie Wójcickiego i głową strzela Covilo!

• 59. min.

Już po zmianie w obu drużynach. W Cracovii wszedł Jendrisek za Szczepaniaka, a w Śląsku Mervo za Bilińskiego.

• GOOOOOOL

57. min.

I Śląsk prowadzi już dwiema bramkami. Asysta Morioki i kolejnego gola strzela Grajciar.

Zaczęła się II połowa.

• 45. min.

Koniec I połowy.

• 42. min.

Dośrodkowanie Piątka, Cetnarski uderzy głową i Kamenar świetnie broni! Coraz groźniej pod bramką Śląska.

• 40. min.

Dośrodkowanie w rzutu rożnego, Kokoszka dostaje piłkę 5 metrów przed bramką Sandomierskiego, ale fatalnie przyjmuje i nic z tego nie wychodzi.

• 37. min.

Dobre dośrodkowanie Brzyskiego, Covilo wygrał pojedynek główkowy i w dobrej sytuacji uderzył nad bramką.

• 34. min.

Piątek miał trochę miejsca na 17. metrze, obrócił się i strzelił po ziemi. Za lekko i Kamenar broni.