Legia Warszawa
(21)

Liczba oddanych głosów: 52

Wi�cej o wydarzeniu

• Legia pokonała Pogoń i wróciła na trzecie miejsce w tabeli. Warszawiacy tracą tylko punkt do Jagiellonii i Lecha. Walka o mistrzostwo Polski trwa w najlepsze.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

Kopczyński w miejsce Moulina.

• 85. min.

I Hubert Matynia za Adama Gyurcso.

• 84. min.

Sebastian Szymański w miejsce Guilherme.

• 83. min.

Dobra interwencja Malarza pod uderzeniu Matrasa.

• 78. min.

I zmiana też w Legii. Hamalainen za Nagy'a.

• 75. min.

Kitano w miejsce Korta.

• 74. min.

Pierwsi kibice wychodzą ze stadionu w Szczecinie. Emocje opadły, zwycięzcę znamy.

• 71. min.

Rafał Murawski w miejsce Listkowskiego.

• 70. min.

Dośrodkowanie Hlouska z lewej strony, Guilherme przewrotką, ale niecelnie!

• 68. min.

Moulin uderzał bezpośrednio z wolnego, ale trafił w mur. Od razu jednak zdecydował się na poprawkę i uderzeniem z powietrza pokonał Słowika!

• 68. min.

2:0 dla Legii!

• 67. min.

Czerwona kartka dla Jarosława Fojuta! Obrońca Pogoni sfaulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Radovicia. Jest rzut wolny dla Legii!

• 59. min.

Co tu się wyprawia?! Radović strzelił gola z rzutu karnego, ale Marciniak słusznie go nie uznał. Serb zatrzymał się przed piłką. Zawodnik Legii otrzymał żółtą kartkę, a sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla Pogoni. Niesamowita historia!