Cracovia Kraków
(11)

Liczba oddanych głosów: 21

• 90. min. + 5

KONIEC MECZU. Legia wygrywa. Ale nie wypada przekonująco w debiucie nowego trenera.

• 90. min. + 4

Cracovia domaga się rzutu karnego (faul Jędrzejczyka na Wdowiaku), ale sędzia nakazuje grę wznowić Malarzowi.

• 90. min. + 3

Pazdan wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki. Znowu Sandomierski.

• 90. min. + 2

Kucharczyk wpada w pole karne, ale traci piłkę. Od bramki wznawia Sandomierski.

Pięć minut - tyle dolicza sędzia do drugiej połowy.

• 89. min.

Żółta kartka: dla Piątka za dyskusje z arbitrem.

• 87. min.

Wdowiak strzela z bardzo daleka (30, 40 metrów), ale wprost w ręce Malarza.

• 86. min.

I jest zapowiadana zmiana: Kopczyński za Niezgodę.

• 85. min.

Fink wstał i jest gotowy do gry, natomiast Niezgoda opuszcza boisko w asyście lekarzy. Wygląda na to, że za długo sobie nie pograł. Szykuje się zmiana.

• 83. min.

Przerwa w grze. Na murawie leżą Niezgoda i Fink.

• 81. min.

Niecelne podanie Hamalainena do Niezgody i Cracovia rusza z kontrą. A nie, przepraszamy, nie rusza. Trener Probierz się denerwuje, bo jego piłkarze szybko i w prosty sposób tracą piłkę.

• 79. min.
  • 78. min.

Zmiana w Cracovii: Zenjov za Dimuna.

• 76. min.

Zmiana w Legii: schodzi Sadiku, wchodzi Niezgoda.

• 75. min.

Legia się rozochociła. Tym razem w pole karne wpadł Hamalainen. I nawet oddał strzał. Ale w ostatniej chwili piłka została przyblokowana przez obrońcę Cracovii.

• 73. min.

Jak padł gol? Dośrodkowanie na dalszy słupek, tam Kucharczyk uderzył głową prosto w obrońcę. Piłka jednak odbiła się tak niefortunnie dla Cracovii, że spadła wprost pod nogi Moulina, który zupełnie niepilnowany - płaskim strzałem z kilku metrów - pokonał Sandomierskiego.