Cracovia
(0)

Liczba oddanych głosów: 3

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Legia pokonała Cracovię 2:1 w hicie Ekstraklasy i powiększyła w tabeli przewagę nad krakowianami do 6 punktów. Warszawianie są liderem ligi, zespół z Krakowa plasuje się na drugim miejscu.

• 90. min. + 2

Siplak fauluje rywala, żółta kartka dla piłkarza Cracovii.

Zmiana w Legii: Astiz za Martinsa. Vuković zabezpiecza tyły.

• 88. min.

Mogło być po meczu! Pesković ratuje Cracovię świetną interwencją po strzale Kante z bliska.

• 84. min.

Chyba nic się już nie zmieni. Ataki Cracovii są zbyt przewidywalne, wygląda na to, że Legia ma wszystko pod kontrolą.

• 80. min.

Akcja za akcję, dużo dośrodkowań w oba pola karne, z tym że mało które zamieniane jest ostatecznie na groźny strzał.

• 76. min.

Vuković oburzył się na jedną z decyzji arbitra Szymona Marciniaka. Żółtą kartką ukarany szkoleniowiec Legii.

• 72. min.

Ataki Cracovii bezproduktywne. Za wolno grają piłkarze Michała Probierza, by zaskoczyć dobrze ustawiających się obrońców Legii.

• 69. min.

Cracovia gra bez pośpiechu. Spokojnie buduje swój atak.

• 66. min.

Gwilia to dzisiaj prawdziwa zmora Peskovicia. Gruzin ponownie sprawdził refleks Peskovicia. Bramkarz Cracovii nie dał się pokonać, więc chyba wszystko jest w porządku.

• 63. min.

Zmiana w Legii: Wszołek za Novikovasa.

• 61. min.

Karbownik dograł piłkę wprost na głowę Kante, ten uderza, a Pesković broni z najwyższym trudem. Odetchnęli z ulgą kibice gości.

• 58. min.

Bardzo zaostrzył się nam ten mecz w drugiej połowie. Sporo fauli, mało grania w piłkę.

• 55. min.

Mecz walki, nikt nie odstawia nogi. Właśnie dlatego Martins dostaje żółtą kartkę.

• GOOOOOOL

53. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cracovia strzela gola kontaktowego. Rzut karny wykorzystał Hanca.

• 51. min.

Rzut karny dla Cracovii, a dla Vesovicia żółta kartka.

• 50. min.

Vesović zagrał ręką we własnym polu karnym? Zaraz się przekonamy. Szymon Marciniak korzysta z VAR-u.

• 48. min.

Jędrzejczyk fauluje w powietrzu. Obrońca Legii ukarany żółtą kartką za to zagranie.

Zaczęła się druga połowa.

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy! W hicie 24. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia prowadzi u siebie z Cracovią 2:0.