(0)

Liczba oddanych głosów: 1

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

I koniec meczu! Legia Warszawa wygrywa w Gdańsku 2:0 i ma już 9 punktów przewagi nad Cracovią.

• GOOOOOOL

Legia powiększa prowadzenie! Cholewiak wykorzystał zmieszanie w polu karnym i dobił strzał Pekharta.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 88. min.

Haydary szarżował w polu karnym Legii, ale ostatecznie stracił piłkę.

• 86. min.

Zespół Piotra Stokowca przyspieszył, Legia dała się zepchnąć do obrony. Będą jeszcze emocje.

• 81. min.

Brzydki faul Jędrzejczyka na Ze Gomesie. Żółta kartka dla obrońcy Legii.

• 80. min.

Jose Kante schodzi z boiska. W jego miejsce Tomas Pekhart.

• 79. min.

Omran Haydary wstrzelił piłkę w pole karne Legii, wybił ją Mateusz Wieteska.

• 77. min.

Tempo meczu spadło. Legia nie atakuje już tak zawzięcie, Lechii brakuje argumentów.

• 72. min.

Debiut w Legii Warszawa. Bartosz Slisz zmienił Novikovasa.

• 69. min.

Potężny strzał Mladenovicia z dystansu i teraz to Legia miała szczęście! Poprzeczka ratuje Majeckiego.

• PILNE

65. min.

Kolejna ładna akcja Legii, Vesović wyłożył piłkę Kante, a ten trafił w słupek!

• 61. min.

Zespół Aleksandara Vukovicia cały czas dominuje i kontroluje mecz. Lechia musi się obudzić, jeżeli chce powalczyć o jakieś punkty.

• GOOOOOOL

57. min.

Idealne podanie Luquinhasa do Pawła Wszołka, skrzydłowy Legii stanął oko w oko z Kuciakiem i pewnym strzałem pokonał bramkarza Lechii. Legia prowadzi w Gdańsku.

• 56. min.

Obraz gry nie zmienił się w drugiej połowie: Legia dominuje, Lechia przyjmuje kolejne ataki.

• 52. min.

I kolejny strzał Legii, tym razem Novikovasa. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• PILNE

50. min.

Fantastyczna interwencja Dusana Kuciaka po strzale Jose Kante! Jako on to obronił?! Niebywały refleks.