Jagiellonia Białystok
(25)

Liczba oddanych głosów: 52

• Już dzisiaj zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo. Dobranoc!

• Emocjonująca druga połowa i podział punktów w Kielcach. To najbardziej cieszy walczące z Jagiellonią o mistrzostwo Lecha, Legię i Lechię, które swoje mecze dopiero rozegrają.

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Co za pudło Kwietnia! Piłkarz Korony z bliska nie trafił do siatki, chociaż miał mnóstwo miejsca i pustą bramkę! To była piłka meczowa!

• 90. min. + 1

Vassiljev dośrodkował z rzutu wolnego, Guti głową nad bramką.

Pięć minut doliczonych.

• 88. min.

Maciej Górski w miejsce Aankoura.

• 84. min.

Żółta kartka dla Kwietnia.

• 83. min.

Kiks, zamiast dobrego uderzenia Pyłypczuka.

• 82. min.

Rafał Grzyb w miejsce Fedora Cernycha.

• 80. min.

Niecelne uderzenie Gutiego głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• 79. min.

I teraz doskonałą szansę miała Jagiellonia. W idealnej sytuacji znalazł się Cernych, ale w ostatniej chwili jego uderzenie zablokował Grzelak!

• 77. min.

Jeśli tamta okazja był stuprocentowa, to ta była trzystuprocentowa! Sam na sam z Kelemenem był Palanca, ale jego podcinka o milimetry minęła słupek Jagiellonii! Ogrom szczęścia lidera!

• 76. min.

Stuprocentowa okazja zmarnowana przez Koronę! Wystarczyło, by Pyłypczuk podał dokładnie do kolegi stojącego przed pustą bramką, ale Ukrainiec podał wprost w rywala.

• 75. min.

Problemy zdrowotne Rymaniaka.

• 70. min.

Dwa razy z rzędu w ciągu kilku sekund na murawie lądował Cernych. W obu przypadkach Litwin blokowany był przez rywali. W obu przypadkach czysto.

• 68. min.

Wassiljew! Doskonałe uderzenie Estończyka z rzutu wolnego nad poprzeczkę zbił Borjan.